ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Valkatas išvys iš Londono
tiesa.com

Jau šio mėnesio pabaigoje dalis Londono benamių gali būti iškraustyti į kitas Jungtinės Karalystės vietas: sostinei jie kainuoja per daug.

Apie tai pranešė geografinį ir istorinį Londono centrą administruojanti Westminsterio savivaldybė. Pasak valdininkų, miestui itin daug kainuoja laikinas benamių apgyvendinimas, todėl juos nuspręsta siųsti ten, kur pastogė kainuoja pigiau.

Teigiama, kad tai galėtų būti kaimiškosios šalies vietovės, tačiau kurios – neįvardijama.

Toks sprendimas argumentuojamas tuo, kad už pinigus, dabar skiriamus laikinam apgyvendinimui Londone, kitose JK vietose benamiams būtų galima surasti ne tik stogą virš galvos, bet ir darbą, suteikti išsilavinimą, sveikatos apsaugą.

Benamių skaičius Londono širdyje pastaraisiais metais tik augo, kartu didėjo ir jų pagalbai skiriamų lėšų poreikis, sumos skaičiuojamos dešimtimis milijonų.

2015-2016 metais Londono gatvėse suskaičiuota baveik 9 tūkst, benamių, 35 proc. iš jų  – Westminsterio teritorijoje.

Sostinėje savo vargingas dienas leidžia apie trečdalis visų JK benamių. Juos čia traukia didesnės galimybės gauti išmaldos, todėl įdomu, ar valdininkams juos išvyti pavyks bent jau pirmaisiais bandymais.

Kita versija teigia, kad didelį benamių skaičių Londone lemia aukšto būsto kainos, tad žmonės tiesiog priversti miegoti gatvėse.

Norėdami įdarbinti imigrantus turės mokėti £1000 mokestį

2017 01 13 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt