penktadienis, gruodžio 4 d.
Vartų legenda aikštės dar nepalieka
tiesa.com

Nors po praėjusio sezono daugelis futbolo mėgėjų prognozavo, kad garsusis Italijos vartininkas Gianluigi Buffon’as baigs savo karjerą, 40-metis paneigė šiuos gandus ir pasirašė sutartį su Europos elitui priskiriamu klubu.

Gyva Italijos futbolo legenda visos savo karjeros metu nepaliko gimtosios šalies ir pastaruosius 17 metų gynė Turino „Juventus“ klubui, o kai po praėjusio sezono sutartis su šia komanda pasibaigė, daugelis neabejojo, kad Gigi vadinamas vartininkas baigs karjerą.

Tačiau G. Buffon’as visus nutildė pasirašydamas sutartį su Prancūzijos čempione „Paris Saint-Germain“ ekipa ir nesiruošia sėdėti ant suolo, priešingai – nori įrodyti, kad vis dar yra vienas geriausių vartininkų visame pasaulyje nepaisant amžiaus.

„Esu 40-metis, tačiau psichologiškai ir fiziškai jaučiuosi nuostabiai. Noriu parodyti, kad esu vienas geriausių vartininkų ir esu tikras, kad man tai pavyks“, – pirmadienį per oficialų pristatymą Paryžiaus komandai kalbėjo G. Buffon’as, kurį su džiaugsmu pasitiko šimtai „Paris Saint-Germain“ sirgalių.

Su Italijos rinktine 2006 metais pasaulio čempionu tapęs vartininkas tapo tikru nacionalinės komandos, kuriai nuo 2005 metų atstovavo 176 rungtynėse, simboliu. „Juventus“ gretose G. Buffon’as žaidė net 17 metų ir pasirodė 656 rungtynėse.

Po nesėkmingai susiklosčiusios atrankos į šių metų pasaulio čempionatą, kurį Italijos rinktinė priversta praleisti, G. Buffon’as atsisveikino su nacionaline komanda. Su „Juventus“ praėjusį sezoną vartininkas iškopė į Čempionų lygos finalą ir jame nusileido Madrido „Real“ ekipai.

„Juventus“ G. Buffon’as buvo pagrindinis vartininkas, tiesa, naujojoje komandoje šios pozicijos jis dar neužsitikrino – „Paris Saint-Germain“ be italo turi sutartis dar su 5 vartininkais, o praėjusį sezoną Paryžiaus komandos vartus gynęs Alphonse'as Areola paskelbė, kad šiemet nesirengia užleisti savo vietos vartuose.

„Niekas man šios pozicijos negarantavo“, – sakė G. Buffon’as.

2018 07 10 06:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt