sekmadienis, spalio 25 d.
Vėlavusiems grąžinti mokesčius – geros žinios
tiesa.com

Pasak naujienų portalo bbc.co.uk, – Jungtinės Karalystės mokesčių inspekcija (angl. HM Revenue&Customs, HMRC) patvirtino, kad žmonės, kurie pateikė mokesčių deklaracijas už praėjusius metus pavėluotai, nebus baudžiami 100 svarų bauda.

Deklaracijas už 2013-2014 metus buvo privaloma pateikti iki š.m. sausio 31 dienos, o už vėlavimus buvo skiriamos baudos. Pradinė bauda siekia 100 svarų ir didėja, priklausant nuo vėlavimo laiko.

Šiemet baudų išvengs tie žmonės, kurie pildė deklaracijas internetu, tačiau dėl valdymo sistemos problemų deklaracijos formos, HM Revenue&Costums nepasiekė. Naujienų portalo telegrapgh.co.uk teigimu, – valdymo sistemos gedimai galėjo paveikti daugiau nei 890 tūkst. deklaracijų.

Baudų išvengs ir tie, kurie turi pagrįstus pasiteisinimus: šeimos nario mirties ar pačio ligos, kompiuterio gedimo, pašto vėlavimo ar gaisro atvejais. HMRC atstovas spaudai teigė, kad HMRC siekia daugiau dėmesio skirti rimties mokesčių vengimo ir nemokėjimo atvejams, o ne žmonėms, kurie bandė pildyti deklaracijas, tačiau dėl pagristų priežaščių jų negalėjo pateikti laiku.

2015 05 30 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt