pirmadienis, balandžio 6 d.
Velse įsiutęs tėvas primušė dvylikametį, skriaudusį jo sūnų ir numetė vaiką nuo riedlenčių rampos
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Sekmadienį Lismore, Naująjame Pietų Velse įsiutęs tėvas smaugtelėjo dvylikametį berniuką, užgauliojusį jo sūnų, o po to vaiką numetė nuo rampos, kuria kiti vaikai važinėjosi riedučiais, riedlentėmis bei paspirtukais.

Šokiruojančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip įsiutęs vyras griebia vaiką, pasityčiojusį iš jo sūnaus už kaklo, o vėliau numeta nuo rampos.   

Vaizdo įraše užfiksuotoje medžiagoje matomas susierzinęs tėvas, einantis link grupės vaikų riedlenčių parke Lismore, Naująjame Pietų Velse.   

Manoma, kad užfiksuotas įvykis įvyko Sekmadienį, Kovo 31-mą dieną.  

Dvylikametis, kuris, kaip manoma ir buvo tas vaikas, kuris tyčiojosi iš įsiutusio tėvo sūnaus šio yra pagriebtas už kaklo, o grupė išsigandusių vaikų fone maldauja palikti jį ramybėje.   

Tada piktas tėvas sviedžia vaiko paspirtuką per parką ir toliau baugina vaiką.   

Šis vaizdo įrašas, kurį nufilmavo vienas iš įvykį stebėjusių vaikų buvo paviešintas socialinėse platformose.   

Čia pateikta trumpesnė vaizdo įrašo versija, tikrasis įrašas baigėsi tik tada, kai įsiutęs tėvas atkreipė dėmesį į kitus vaikus ir filmavusiam jaunuoliui teko dėti į kojas.  

Pasak socialiniame tinkle facebook esančio įrašo, berniukas, kurį užpuolė vyras pirmiausia su draugų grupe gatve vijosi jo iš baimės drebantį sūnų, jam grasino ir rėkaliojo užgaulius žodžius.   

Vėliau vaikas jau su tėčiu grįžo į parką, o ten jį pasitikusių vaikų grupė toliau iš jo tyčiojosi, kad į pagalbą pasikvietė tėtį. Tėvą ši situacija įsiutino ir viskas baigėsi taip, kaip matoma vaizdo įraše.  

Policija pradėjo įvykio tyrimą ir prašo visų įvykio liudininkų bei informacijos apie susidariusią situaciją suteikti galinčių žmonių su jais susisiekti.  

„Apie 17:30 vietos laiku Sekmadienį, Kovo 31-mą dieną policijai buvo pranešta, kad grupė dvylikamečių vaikų riedlenčių parke Goonellabah žemino ir užgauliojo bendraamžį” - sakoma oficialiame policijos pranešime.  

„Dvylikametis, kurį užgauliojo bendraamžiai vėliau sugrįžo į tą patį parką su vyru, kuris, kaip manoma, yra jo tėvas. Vaikai vėl ėmė tyčiotis iš bendraamžio.   

Teigiama, kad vyras užpuolė vieną iš skriaudėjų ir sviedė tolyn jo paspirtuką. Richmondo policijos pareigūnai pradėjo tyrimą”.

2019 04 07 11:10
Spausdinti