pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Video: pavojingi vairuotojų manevrai siekiant išvengti spūsčių
tiesa.com

Northamptono policija išplatino vaizdo medžiagą, kurioje matyti, kokių kraštutinių ir itin pavojingų manevrų imasi vairuotojai, nenorėdami sėdėti kamščiuose.

BBC Northampton paviešino policijos jiems duotą vaizdo kamerų medžiagą, kurioje užfiksuoti pavojingai M1 kelyje manevruojantys vairuotojai.

Video medžiagoje matyti, kaip pavojingą apsisukimą dviejų lygiagrečių kelių sankirtoje atlieka ne vienas vairuotojas. Iš pagrindinio kelio į šalia esančią greitėjimo juostą įvažiuoti nepasibodėjo ir keleivinio autobuso vairuotojas. Vaizdo kamerų užfiksuotoje medžiagoje matyti, kaip jis netelilpo į sankryžą ir tokiu manevru visiškai užblokavo eismą.

„Šie žmonės elgėsi itin kvailai. Vairuotojai į pavojų statė ne tik savo gyvybes, bet ir visų tų, kurie bandė įvažiuoti į greitėjimo juostą,” – sakė policjos atstovas Dave’as Lee.

Policija šiuo metu tiria vaizdo medžiagą, kad galėtų nubausti liepos 5-ąją, maždaug devintą valandą vakaro neleistinus manevrus atlikusius vairuotojus. Kamštis M1 kelyje tądien susidarė dėl avarijos Junction 19.

Pamatyti, kaip įžūliai vairuotojai bandė išvengti kamščių, galite čia:

 

'Ridiculous behaviour' on the M1: Police release footage of motorists putting their lives at risk to avoid traffic jams in Northamptonshire http://bbc.in/1I8KqLi

Posted by BBC Northampton on Friday, July 17, 2015

2015 07 19 12:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt