sekmadienis, spalio 25 d.
Vieniša mama iš pašalpų apkeliavo pasaulį
tiesa.com

Viena dukrytę auginanti britė prisipažino iš valstybės skiriamų pašalpų apkeliavusi pasaulį. Svajonių kelionei su dešimties mėnesių dukra britė išleido 3000 svarų mokesčių mokėtojų pinigų.

28-erių Kay Bird iš Gainsborougho, Lincolnshire, niekur nedirba ir patogiai gyvena su savo tėvais. Būtent jie padengia vienišos mamos būsto nuomą ir visas kitas išlaidas.

Tačiau be tėvų dosnumo, jauna moteris taip pat per metus gauna 8500 svarų pašalpų už vaiką, taip pat mokesčių lengvatas, nes valstybė mano, kad ji gauna mažas pajamas, pranešė „Daily Mail.”

Vis dėlto „sunkiai” valstybės akimis besiverčianti moteris prisipažino, kad ji išleido 3000 svarų iš savo pašalpų penkių savaičių kelonei aplink pasaulį. Su savo dukrele Chloe mama pabuvojo Australijoje, Balyje ir net Dubajuje.

K. Bird teigė galinti susirasti darbą, tačiau ji pasirinko to nedaryti, kad galėtų prižiūrėti vaiką.

„Ne, man pinigų nereikia, neprivalėjau ir keliauti, tačiau aš norėjau tai padaryti,” – dienraščiui sakė vieniša mama.

„Jei kas nors jums duoda pinigų už dyką ir liepia juos imti, būtumėt kvailys, jei neklausytumėt. O kai pinigai įkrito į mano banko sąskaitą, čia jau tik mano reikalas, kaip juos panaudosiu – nusprendžiau juos išleisti tik kartą per gyvenimą pasitaikančiai kelionei,” – pridūrė moteris.

Ji sakė visiškai nesigailinti išleidusi mokesčių mokėtojų pinigus. Jos kelionė prasidėjo Atėnuose, o vos gavusi naują mėnesinį pašalpų mokėjimą, ji rezervuodavo bilietus į naują vietą.

Iš viso kelionėje moteris išleido keturių mėnesių pašalpas. Šiais pinigais ji apmokėjo už 13 skrydžių, vizas, viešbučius ir visas kitas atostogų išlaidas.

Vaiko tėvas – profesionalus regbio žaidėjas, dabar gyenantis Australijoje – moteriai pinigų dukros išliakymui nesiunčia, nes to paprašė pati K. Bird. Esą ji ir taip gauna pakankamai pinigų iš valstybės.

Moteris jau planuoja kitas atostogas Naujoje Zelandijoje.

2015 02 23 07:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt