šeštadienis, gegužės 21 d.
Vilniaus gyventojai dalijasi rekordinėmis šildymo sąskaitomis: kaina išaugo trigubai, jie nuvilks paskutinius mūsų marškinius
Greta Burlėgaitė
Alfa.lt koliažas
Šildymo kainos

Sostinės gyventojai rajonų grupėse aktyviai dalijasi šildymo sąskaitomis už ką tik praėjusių metų gruodžio mėnesį. Didžioji dalis asmenų tikina, kad paskutinio metų mėnesio šildymo kaina „nuvilks paskutinius jų marškinius“. Kai kuriems gyventojams už gruodžio šildymą teks pakloti net ne dvigubai, bet ir trigubai daugiau nei įprastai tokiu metu.

Vilniaus Pašilaičių rajono gyventojai feisbuko grupėje piktinasi ir tikina, kad tokių šildymo kainų nėra matę per visą savo gyvenimą. „Už 54 kv. m butą – 104 eurai… Amo netekau, bet paskaičiau, kiek kiti gavo, tai aš dar prie laimingesniųjų“, – rašo Pašilaičių renovuoto namo gyventoja.

Didesnių butų gyventojams teks pakloti ir per 200 eurų už gruodžio mėn. šildymą. „Tegul prasmenga... 225,07 vien už šildymą“, – nuogąstauja moteris. Kita Pašilaičių gyventoja teigė, kad už 88 kv. m buto šildymą teko sumokėti 253,97 euro.

„Kažkaip nesmagu, Medeinos g. trijų kambarių butas –160 eurų už šildymą. O superšildymo nebuvo. Vienu žodžiu, reikia kaip Kazachstano žmonėms eiti į kovą su valdžios banditais!!!“ – piktinasi Pašilaičių gyventojas.

Trijų kambarių šildymas gerovės valstybėje – 105,38 euro. Už 2020 m. gruodžio mėn. – 48,74 euro.

Ne ką geresnės nuotaikos ir Naujamiesčio gyventojų feisbuko grupėje. „Na, pagaliau ir mes gavome. Prisėdome, patylėjome ir ... gyvename toliau. 2021 m. gruodžio mėnesio trijų kambarių šildymas gerovės valstybėje – 105,38 euro. Už 2020 m. gruodžio mėn. – 48,74 euro“, – piktinasi moteris.

Kitas Naujamiesčio gyventojas pasidalijo dar didesne šildymo sąskaita. „90 kv. m neįrengtas ir nenaudojamas pusrūsis. 321,55 euro tik už šildymą. Bandėme ne kartą atjungti šildymą, bet neleidžia. Gal dar ir per mažai dėjome pastangų. Ok, susimokėsim, bet norėtųsi, kad Vilnius galų gale baigtų šildytis dujomis ir nebešertų mūsų pinigais Rusijos“, – rašo vyras.

Širdies infarktą galima gauti, siaubas, kokios sumos.

Sostinės gyventojai šildymo sąskaitomis dalijasi ne tik savo rajonų feisbuko grupėse, bet ir neseniai sukurtoje naujoje bendroje feisbuko grupėje „Šildymo sąskaitos“. Joje Vilniaus gyventojai dalijasi šildymo sąskaitomis, kurios viršija 100, 200, kai kur net ir 300 eurų.

„Širdies infarktą galima gauti, siaubas, kokios sumos“, – rašo viena grupės narė.

„TIK šildymas 160 eurų, gyvatukas 22 eurai. 68 kv. m butas Šeškinėje“ – piktinasi moteris.

„249,51 euro, 77 kv. m butas. Vilniaus r., Vaidotuose“, – rašo sostinės rajono gyventojas.

„Pas tėvus už 64 kv. m butą – 141 euras. Pas save dar nežinau ir bijau sulaukti“, – savo mintimis feisbuko grupėje dalijasi moteris.

2022 01 11 15:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt