šeštadienis, spalio 1 d.
Visame pasaulyje sutriko feisbuko veikla, tačiau ne taip, kaip anksčiau
Alfa.lt
Scanpix
Visame pasaulyje sutriko „Facebook“ veikla

Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai skundžiasi, kad jų žinių srautą užplūdo nepažįstamų žmonių žinutės, kurias jie skelbia įžymybių puslapiuose. Apie tai rašo Dailymail.co.uk.

Kaip skelbia tinklalapis „Downdetector“, kuris stebi tinklalapių veiklos sutrikimus, socialinio tinklo problemos prasidėjo dar 7.08 val. ryto Lietuvos laiku.

Iki šiol jau daugiau nei 2 tūkst. Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų pranešė apie problemas. 77 proc. britų atskleidė, jog „Facebook“ veiklos sutrikimus pastebėjo naujienų sraute.

Apie socialinio tinklo problemas taip pat pranešė JAV ir kitų pasaulio šalių gyventojai. Pastarieji naudodamiesi „Twitter“ ragino „Facebook“ pasidalyti žiniomis apie veiklos sutrikimus. Tačiau socialinio tinklo savininkė „Meta“ susiklosčiusios situacijos kol kas nekomentuoja.

„Twitter“ vartotojas @maymaywala rašė: „Facebook“ neveikia ar ką???? Mano feisbukas užverstas šiukšlėmis, kurias atsitiktiniai žmonės komentuoja įžymybių puslapiuose.“

Kitas naudotojas, @Zeeshan0961, sakė: „Kas, po velnių, yra tas „Facebook“? Visa mano laiko juosta pilna žmonių, rašančių ant įžymybių sienų.“

Viena „Twitter“ vartotoja, @CallMeElektra, padarė savo „Facebook“ kanalo ekrano nuotrauką, kurioje matyti, kaip atsitiktinis žmogus rašo roko grupės „Red Hot Chili Peppers“ puslapyje.

Kitas asmuo paskelbė atsitiktinių įrašų nuotraukas muzikantų Eminemo ir Billie Eilish puslapiuose ir teigė, kad tai paveikė „visą jo kanalą“.

Kitas problemos paveiktas vartotojas iš Naujojo Delio (Indija) sakė, kad „Facebook“ „elgiasi kaip girtas ir juokingas“.

2022 08 24 16:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt