trečiadienis, sausio 27 d.
Vyras bandė nužudyti kūdikį įmesdamas jį į upę, įtariamasis sulaikytas, vaikelis kritinės būklės
tiesa.com
google maps nuotrauka

Kūdikis buvo rastas upėje Irwell, Radcliffe rajone, Didžiajame Mančesteryje, netrukus po 16:25 vakaro.

Dėl mažutėlio berniuko gyvybės kovoja medikai, jis - kritinės būklės. Vaikas buvo įmestas į upę Didžiajame Mančesteryje.

Iš upės išgelbėtas kritinės būklės kūdikis buvo skubiai išgabentas į ligoninę ir patikėtas patyrusių medikų globai.

Didžiojo Mančesterio policijos atstovai pranešė spaudai sulaikę vyrą, įtariamą pasikėsinimu į vaiko gyvybę, jis laikomas areštinėje ir bus apklaustas.

Incidentas išsirutuliojo apie 16:25 vakaro, buvo surengta didžiulė gelbėjimo operacija, dabartinėmis žiniomis vaikelį iš upės išgelbėjo ugniagesių gelbėtojų komanda, kuri ir suteikė kūdikiui pirmąją pagalbą.

Liudininkai pasakoja, kad įvykio vietoje pasirodė du ugniagesių gelbėtojų ekipažai su gaisrinėmis, greitosios pagalbos automobiliai, daugybė policijos ekipažų ir net sraigtasparnis.

Įvykio vieta buvo atitverta policijos, taip pat buvo uždaryta netoliese esanti smuklė, joje ir šalia nuolat dirba policijos pareigūnai ir teismo medicinos ekspertai.

Policijos atstovas spaudai sakė: „Šiandien (trečiadienį, 2019 metų rugsėjo 11 dieną) apie 16:25 vakaro, policijos pareigūnams buvo pranešta apie upėje Irwell esantį vaiką.

Į įvykio vietą nuvyto gelbėtojų komandos, taip pat asistavo policijos sraigtasparnis, vaikas buvo ištrauktas iš upės ir išgabentas į ligoninę, kur jo būklė išlieka kritinė.

Buvo sulaikytas vyras, jis įtariamas pasikėsinus į gyvybę, šiuo metu įtariamasis yra policijos areštinėje.”

2019 09 11 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt