sekmadienis, spalio 25 d.
Vyras, iš automobilio ištraukęs nusižudyti bandžiusią žmoną, apkaltintas smurtavimu
tiesa.com
Flickr

Vyras, kuris iš automobilio ištraukė nusižudyti bandžiusią savo neblaivią žmoną, apkaltintas smurtavimu.

46-erių Grahamas Page‘as rado savo žmonos Alexandros paliktą raštelį, kuriame moteris atsiprašinėjo už savo elgesį. Išbėgęs į kiemą, savo mylimąją jis rado sėdinčią už automobilio vairo. Be to, Alexandra buvo neblaivi.

Vyras prisipažino, kad gruodžio 14 d. gelbėdamas savo žmoną jis šiek tiek persistengė ir traukdamas ją iš automobilio alkūne trenkė į galvą. Apie tai pareigūnams pranešė įvykio liudininkai.

Prokuroras Michaelas Collinsas teigė, kad po to Grahamas savo žmoną bandė parvesti namo, tačiau ji pargriuvo ir nebesugebėjo atsistoti. Vyrui neliko kitos išeities, kaip tik žmoną tempti žeme už drabužių.

Bristolio magistrato teismas G. Page‘ą paskelbė kaltu ir nubaudė 12 mėnesių trukmės viešaisiais darbais, 100 valandų neapmokamo darbo. Be to, jis turės sumokėti 190 svarų sterlingų nukentėjusiajai, kuri yra jo žmona.

„Esu šiek tiek šokiruotas... Pripažįstu, kad gelbėdamas ją šiek tiek persistengiau, tačiau tai nėra pagrindinis šio įvykio akcentas. Situacija buvo itin sudėtinga, pasielgiau taip, kaip tą akimirką sugebėjau. Jei galėčiau atsukti laiką atgal, elgčiausi visiškai kitaip. Nemanau, kad yra teisinga už tai mane įrašyti į nusikaltėlių sąrašą“, – Metro.co.uk sakė jis.

Pora yra susituokusi beveik ketverius metus ir tada, kai visa tai įvyko, bandė spręsti tarpusavio santykių problemas.

2019 01 03 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt