ketvirtadienis, spalio 1 d.
Vyras nukando pirštą pedofilų medžiotojui
tiesa.com

46-erių Thomas De-Castle-Lynne į traukinių stotį Stevenage atvyko manydamas, kad susitiks su keturiolikmete mergaite, tačiau jį apsupo septynių vyrų, „medžiojančių“ lytinius nusikaltėlius, grupė, pasivadinusi „Catching On Line Predators“.

Thomas bandė pabėgti, tačiau vieno grupės narių Stepheno Little buvo parverstas ant žemės. „Pamenu, kaip jį sulaikėme ir parvertėme ant žemės. Jis įsikando man į pirštą savo dantimis. Staiga pajutau stiprų skausmą. Liepiau jam mane paleisti. Tada pastebėjau, kad iš jo burnos bėga kraujas. Tai buvo iš mano piršto bėgantis kraujas“, – St. Albans karūnos teismui pasakojo S. Little, dirbantis slaugytoju ligoninėje.

Paklausus, kiek maždaug laiko jo pirštas buvo sulaikytojo burnoje, prokuroras Angusas Robertsonas atsakė: „Atrodė, kad visą amžinybę, tačiau iš tikro tai truko vos 2-3 minutes.“

Kai pedofilas paleido Stepheno pirštą, jis buvo visas baltas, kraujas iš jo nebetekėjo. S. Little buvo skubiai nugabentas į ligoninę, kur jam buvo atlikta skubi operacija, kurios metu amputuotas kairės rankos mažylio piršto viršus. Deja, bet žaizda tinkamai nesugijo ir vyrui reikėjo pašalinti visą pirštą.

T. Jeanas De-Castle-Lynne iš Hammersmitho buvo apkaltintas pedofilija, tyčiniu kūno sužalojimu ir smurtu. Vyrui paskirta 10 metų laisvės atėmimo bausmė.

Šių metų kovo mėnesį vyrų grupė „Catching On Line Predators“ sukūrė netikrą anketą Maddie Parker vardu. Su „14-mete mergina“ susisiekė T. Jeanas De-Castle-Lynne, rašė jai erotinio turinio žinutes, kvietė susitikti, domėjosi jos amžiumi, ar ji yra anksčiau turėjusi lytinių santykių.

Prokuroras atskleidė, kad šiuo metu jau kalintis vyras tu pačiu metu susirašinėjo su dar trimis paauglėmis, kurių profilius socialiniuose tinkluose valdė ta pati su pedofilais kovojanti vyrų grupė.

2018 12 04 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt