penktadienis, spalio 7 d.
Vyras, stovintis eilėje prie karalienės karsto, buvo suimtas dėl pareiškimo, kad „ji nemirė“
Alfa.lt
Scanpix
Elžbietos II laidotuvių akimirka

Britas, kuris stovėjo eilėje, kad pamatytų karalienės karstą, buvo suimtas, kai pasakė, kad „lieps jai išlipti iš savo prakeikto karsto, nes ji nemirė“, skelbia Mirror.co.uk.

Markas Hague'as buvo palydėtas iš rikiuotės, o vėliau suimtas, kai susirūpinęs gedėtojas išgirdo jo komentarą Viktorijos bokšto soduose šeštadienį.

Kai M. Hague'as buvo areštuotas, jis įžeidinėjo policijos pareigūnus ir visuomenės narius, kai buvo išvežtas iš įvykio vietos.

52 metų vyras vakar buvo pristatytas į Vestminsterio magistratų teismą ir pripažintas esąs kaltas dėl kaltinimo pagal Viešosios tvarkos įstatymo 5 skirsnį, pranešė „HullLive“.

Prokurorė Louise Burnell sakė, kad televizijos grupė apklausė vieną iš 250 tūkst. žmonių, kurie stovėjo eilėje pagerbti karalienę.

Jis paklausė gedinčiojo, ką jis darys, kai įžengs į Vestminsterio salę, ir „vyras, dabar žinomas kaip ponas M. Hague'as, buvo išgirstas sakantis: „Pasakysiu jai išlipti iš savo prakeikto karsto, nes ji nemirė“, – sakė L. Burnell.

Ji pridūrė: „Renginio organizatorius priėmė sprendimą, kad M. Hague'as neturėtų likti eilėje, ir jis buvo išlydėtas.“

Jis buvo sulaikytas ir atsidūrė teisiamųjų suole vilkėdamas pilką megztinį ir džinsus, patvirtino savo vardą, gimimo datą ir tai, kad jo adresas nėra nustatytas, prieš prisipažindamas kaltu dėl grasinančių ar įžeidžiančių žodžių ar elgesio.

Apygardos teisėja Neeta Minhas skyrė M. Hague'ui 120 svarų sterlingų baudą, kuri buvo laikoma įteikta dėl laiko, kurį jis praleido areštinėje.

Ji paskyrė dar 120 svarų sterlingų, nes jis buvo lygtinai paleistas už ankstesnį skubios pagalbos darbuotojo užpuolimą.

Jo advokatė Giovanna Fiorentino sakė: „Jis akivaizdžiai kenčia nuo psichikos sveikatos problemų.“

M. Hague'as buvo toli gražu ne vienintelis asmuo, apkaltintas nusikaltimais eilėje, kad pamatytų gulinčią karalienę.


2022 09 20 16:49
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt