šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
„Waitrose” siūlo tūkstančius darbų
tiesa.com

Parduotuvių tinklas „Waitrose” paskelbė į senas ir naujai atidaromas parduotuves pakviesiantis dirbti 2000 naujų darbuotojų. Maisto ir buities prekių tinklas plečiasi visoje Anglijoje.

Pavasarį „Waitrose” atidaro 14 naųjų parduotuvių, iš kurių pusė – mažesnės išparduotuvės, pranešė BBC.

Kai kurios iš siūlomų darbo vietų yra naujai statomame „Waitrose” sandėlyje pietų Londone, kuris turėtų padėti susitvarkyti su vis didėjančiu internetu apsiperkančių klientų srautu.

Tačiau „Waitrose” konkurentams – „Tesco” ir „Sainsbury’s” sekasi gerokai prasčiau. Jie kuriam laikui pristabdė plėtros planus, o kai kur net uždarinėja parduotuves.

Šį mėnesį „Tesco” žada uždaryti 43 nepelningas pardutouves, taip pat atšaukti 49 naujų didelių parduotuvių įkurtuvių planus.

Didžiausi Jungtinės Karalystės maisto prekių tinklai susiduria su rimta konkurencija iš „Lidl” ir „Aldi”.

„Sainsbury’s” lapkritį sakė taip pat atsisakantis plėtros planų. O „Morrissons” šiemet žada uždaryti 10 į minusą dirbančių parduotuvių.

Didžioji dalis „Waitrose” paskelbtos plėtros bus vykdoma prietryčių Anglijoje. Kompanija, save pristatanti kiek brangesnio spektro parduotuvių tinklu, jau atidarė dvi naujas parduotuves Eghame, Surrey ir Walbrooke ,Londone.

„Praėjusiais metais daugelyje iš mūsų tinklo parduotuvių sulaukėme dešimties paraiškų į vieną darbo vietą, tad itin džiaugiamės galėdami sukurti dar 2000 naujų darbų,” – sakė „Waitrose” plėtros direktorius Nigelis Keenas.

 Sužinokite naujienas pirmi - sekite mus FACEBOOK

2015 01 28 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt