ketvirtadienis, balandžio 2 d.
Wiltshire: septyniolikmetis sulaikytas name radus paauglės lavoną
Tiesa.com
twitter nuotrauka

Septyniolikos metų amžiaus vaikinas sulaikytas įtariant žmogžudyste Wiltshire, jis laikomas areštinėje. Name vienoje Calne gyvenamojo rajono gatvių penktadienio popietę rastas paauglės kūnas.

Policija ir paramedikai į įvykio vietą buvo iškviesti 15:15 vietos laiku. Nepaisant paramedikų pastangų mergina mirė įvykio vietoje.

Policijos pareigūnai pranešė apie septyniolikmečio, įtariamo nužudymu sulaikymą Chippenham. BBC Wiltshire teigimu policija patvirtino, kad įtariamasis ir auka buvo pažįstami, vyksta teismo medicinos ekspertų tyrimas, tikimasi, kad mirties priežastis bus paviešinta rytoj.

Kaimynų teigimu merginai neseniai buvo sukakę septyniolika metų. Viena kaimynių Sarah Collins pasakojo: „Jai ką tik suėjo septyniolika. Mačiau, kaip tėtis čia ją mokė vairuoti. Labai liūdna, išties sukrečiantis įvykis.”

Sue Borley, gyvenanti visai šalia teigė: „Beviltiška situacija, labai gaila tėvelių. Pamačiusi policiją prie namų kai vakar grįžau tiesiog negalėjau nurimti.”

Policijos atstovas Conway Duncan sakė: „Visų Wiltshire policijos pareigūnų bei darbuotojų mintys - su aukos šeima, jiems tai itin triuškinantis laikas. Jiems skiriama specialiai parengtų policijos pareigūnų pagalba.

Mes ir toliau stengsimės jiems suteikti visokeriopą pagalbą susitaikant su tuo, kas įvyko. Tyrimas dar vis pradinėse stadijose, tačiau patikiname gyventojus, kad išsamus policijos tyrimas buvo pradėtas vakar ir tęsis ateinančiomis dienomis.

Calne gyventojai rajone susidurs su padidėjusiu patrulių bei pareigūnų kiekiu. Iškilus klausimams ar norint suteikti informacijos prašome kreiptis į patruliuojančias pareigas bei šalia įvykio vietos budinčius pareigūnus, jei bus galima, jie atsakys į visus jūsų klausimus.”

Policija prašo visų informacijos apie įvykį suteikti galinčių asmenų susisiekti su policijos tarnyba trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas 176 of May 3rd.

2019 05 04 18:00
Spausdinti