antradienis, kovo 9 d.
Wimbledone pareigūnai pašovė vyrą
tiesa.com

Ginkluoti policijos pareigūnai ankstyvą pirmadienio rytą per pasalą prie įtariamųjų plėšikų namų pašovė vieną vyrą. Pietvakarinėje Londono dalyje, Wimbledone, netoliese įvykio vietos gyvenantys žmonės tuo metu slėpėsi savo namuose.

Vienas liudininkas pasakojo, kad įtariamasis buvo pašautas maždaug 8.10 val. ryto netoli „Sainsbury‘s“ parduotuvės. Į pareigūnus įtariamasis paleido šūvius, rašo Dailymail.co.uk.

„Evening Standard“ netoliese dirbęs statybininkas pasakojo: „Pasirodė autobusiukas, o po poros sekundžių įvyko susišaudymas tarp pareigūnų ir dviejų ginkluotų įtariamųjų. Vienas jų bandė pabėgti, tačiau pamatęs, kad pasprukti nepavyks, atsisuko į pareigūnus ir šovė į juos. Nieko nelaukdami, policininkai atsakė tuo pačiu. Buvo paleisti 7-11 šūvių.“

Kiti liudininkai tvirtino matę raudonas drabužiais apsirengusį vyrą, laikiusį pistoletą.

Vieną vyrą pareigūnai pašovė, o kitas, atvykęs kartu su juo, buvo sulaikytas įtariant jį planavus apiplėšimą. Sužeistas asmuo nugabentas į ligoninę, apie jo būklę kol kas nėra žinoma.

Policijos atstovai atsisakė komentuoti pirmadienio įvykius.

Tiesą sakant, ginkluoti pareigūnai retai kada į įtariamuosius paleidžia šūvius. Nuo 2018-ųjų metų pradžios iki kovo mėnesio policija ginklus panaudojo vos 12 operacijų iš

2018 12 04 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt