penktadienis, gegužės 29 d.
„Wizz Air“ – tarp dešimties saugiausių pasaulio aviakompanijų
tiesa.com
Pixabay.com

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, įvertinta kaip viena iš dešimties saugiausių žemų sąnaudų oro linijų bendrovė 2019 metais. Įvertinimą bendrovei skyrė vienintelė pasaulyje oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūra airlineratings.com.

„Saugumas visada išlieka svarbiausiu „Wizz Air“ prioritetu, tad didžiuojamės, kad patenkame tarp dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje, – sako „Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir generalinis operacijų vadovas Diederikas Pen‘as.

Sudarydama saugumo reitingą airlineratings.com vertina daugybę kriterijų: pasaulinės aviacijos valdymo organizacijos ir pirmaujančios asociacijos, vyriausybių bei istorinius duomenis; avialinijų nelaimingų atsitikimų istoriją; pelningumą; svarbiausias iniciatyvas saugumo srityje bei orlaivių amžių. Patekimas į saugiausių pigių oro linijų dešimtuką pasaulyje yra pasiekimas, patvirtinantis griežtą „Wizz Air“ strategiją, kurioje saugumas laikomas svarbiausiu prioritetu.

Savo veiklą pradėjusi 2004 metais aviakompanija skiria ypač daug laiko ir išteklių, kad jos teikiamos paslaugos užtikrintų aukščiausius pasaulinio lygio saugos kultūros ir saugos procedūrų standartus, taip pat mokymų ir tobulinimo galimybes.

Aviakompanija taip pat neseniai atidarė savo mokymų centrą, kuris yra vienas pažangiausių Europoje aviacijos mokymo centrų. Jis turi du „Airbus A320 CAE 7000XR“ serijos pilno skrydžio stimuliatorius, moderniausią TFC kabinos avarinės evakuacijos treniruoklį ir „Flame Aviation“ sukurtą „V9000 Commander“ naujos kartos gaisro treniruoklį. Šiame integruotame centre vykdomi visi pilotų ir bendrovės įgulos narių mokymai.

„Wizz Air“, valdydama vieną iš jauniausių orlaivių parkų pasaulyje, šiuo metu iš viso turi 115 „Airbus A320“, „Airbus A321ceo“ ir „Airbus A321neo“ orlaivius, kurių vidutinis amžius yra 4,7 metų. Taip pat aviakompanija yra užsakiusi daugiau nei 274 pasaulyje efektyviausius vieno salono tako orlaivius „Airbus A321neo“. „Wizz Air“ bendradarbiauja su lyderiaujančiais Europos techninės priežiūros partneriais, kad išlaikytų nepriekaištingą jauną ir modernų orlaivių parką.

Šiuo metu iš visų trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – „Wizz Air“ skrydžius siūlo 26 kryptimis į 15 valstybių.

2019 08 01 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt