šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Žadamas darbas kiekvienam Anglijos gyventojui
tiesa.com

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Davidas Cameronas prižadėjo, kad ir vėl išrinkus jo vadovaujamą konservatorių partiją, Didžioji Britanija galės pasigirti didžiausiu užimtumu tarp išsivysčiusių pasaulio valstybių, o „iki 2020-ųjų darbas bus pasiūlytas kiekvienam, kuris jo nori”, - pranešė portalas independent.co.uk.

Pasak Davido Camerono, gavus valdžią į savo rankas dar vienai kadencijai, jo partija padės verslui sukurti papildomus du milijonus darbo vietų ir visiškai ištrauks šalį iš nedarbo liūno. Įvykdžius šį planą, Didžioji Britanija įdarbinimo lygiu pralenktų Vokietiją bei Japoniją ir priartėtu prie, kaip apibūdino politikas, „visiškai veiksmingo užimtumo”.

„Nematau priežasčių, kodėl mes negalėtume pasiekti aukštesnio užimtumo lygio ir visiškai atsisakyti bedarbystės. Aš manau, kad darbą gali turėti visi, kas tik jo nori”, - interviu „Daily Mail” laikraščiui sakė ministras pirmininkas.

Pagal konservatorių partijos pateiktus iždo duomenis, prognozuojama, kad antrąjį šių metų ketvirtį užimtumo lygiu Didžioji Britanija pralenks Kanadą ir pasieks 72.6 proc. visiško užimtumo lygį.

„Žmonės manęs dažnai klausia, kas yra tas ekonomikos planas ir kokia iš jo nauda? Nauda yra suteikti žmonėms galimybę dirbti, ekonominį saugumą, darbo užmokestį ir socialines garantjas. Tai yra vienas iš svarbiausių šios Vyriausybės užduočių. Tai ne tik sausa statistika – tai keičia žmonių gyvenimus”, - aiškino D. Cameronas.

2015 03 31 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt