sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Žiauriai nužudyta 14-metė lietuvė po mirties buvo išprievartauta
tiesa.com

Paaiškėjo, kad 16-metis paauglys, nužudęs lietuvę Viktoriją Sokolovą, po mirtino smūgio į galvą ją išprievartaavo.

14-metė V. Sokolova negyva rasta šių metų balandį Vakariniame parke Wolverhamptono mieste netoli jos namų. Jaunuolis, kurio tapatybė dėl teisinių priežasčių negali būti atskleista, kaltinamas žiauriu Viktorijos nužudymu ir jos išprievartavimu po mirties.

Prieš teismą stojęs kaltinamasis viską neigia.

Policijos ekspertams atlikus skrodimą paaiškėjo, kad 14-metė mirė nuo smūgio į galvą sukeltos traumos.

Sukrėsti V. Sokolovos artimieji teigė, kad nužudytoji mergaitė buvo „tarsi mažas angelas“ ir jų gyvenimus „darė spalvotus ir prasmingus“.

„Mes negalime patikėti, kad tu mus palikai taip anksti. Niekada tavęs nepamiršime, mieloji. Tu išliksi gyva ir amžinai gyvensi mūsų širdyse, sielose ir mintyse. Iki pasimatymo, mūsų mažasis angele“, – sakoma šeimos narių išplatintame pranešime.

Apie V. Sokolovos dingimą pareigūnai pranešimą gavo dar pavasarįį. Maždaug po paros, 7 val. ryte, paauglės kūną parke rado praeivis.

Policijos teigimu, skrodimas parodė, kad keturiolikmetei sužalota galva, mirtinas smūgis suduotas buku daiktu.

Mergaitės nužudymu kaltinamas 16-metis. Antrasis įtariamasis, kuriam yra 17 metų, dar pavasarį buvo paleistas už užstatą, Abu paaugliai gyvena Wolverhamptone ir buvo sulaikyti namuose nepraėjus nė parai nuo nusikaltimo tyrimo pradžios.

„Tai tragiškas incidentas, užjaučiame Viktorijos artimuosius ir draugus. Puikiai suprantame, kad daug žmonių nerimauja, tačiau galiu nuraminti, kad skyrėme visą komandą detektyvų, kurie atlieka tyrimą“, – sakė Wolverhamptono vyresnysis inspektorius Harvis Khatkaras.

2018 11 27 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt