sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Žiauriai nužudytos 14-metės lietuvės tėvai neigia prisidėję prie jos mirties
tiesa.com

Nužudytos ir išprievartautos 14-metės Viktorijos Sokolovos tėvai kalbas, kad jie kažkaip prisidėjo prie paauglės mirties, vadina visiška nesąmone.

Fabriko darbuotoja Karolina Valantinienė ir jos vyras bei Viktorijos patėvis Saidas Valantinas ketvirtadienį teisme duodami parodymus tvirtino neprisidėję prie paauglės mirties.

2006-aisiais susituokusi pora pirmą kartą davė parodymus byloje, kurioje nagrinėjamas jų dukters nužudymas, kurį įvykdė 16-metis vaikinas.

Prisiekusiesiems buvo pranešta, kad 14-metės Viktorijos apatiniuose, kuriuos ji dėvėjo tada, kai buvo nužudyta, buvo rasta jos patėvio sėklos pėdsakų. Apatiniai ir baltos spalvos džinsai, ant kurių taip pat aptikta S. Valantino sėklos pėdsakų, buvo išmesti į parko teritorijoje esančią šiukšliadėžę.

Vyras teigė nežinantis, kaip jo DNR atsidūrė ant paauglės drabužių.

Primename, kad 16-metis paauglys, nužudęs lietuvę Viktoriją Sokolovą, po mirtino smūgio į galvą ją išprievartaavo. 14-metė V. Sokolova negyva rasta šių metų balandį Vakariniame parke Wolverhamptono mieste netoli jos namų. Jaunuolis, kurio tapatybė dėl teisinių priežasčių negali būti atskleista, kaltinamas žiauriu Viktorijos nužudymu ir jos išprievartavimu po mirties. Prieš teismą stojęs kaltinamasis viską neigia.

Policijos ekspertams atlikus skrodimą paaiškėjo, kad 14-metė mirė nuo smūgio į galvą sukeltos traumos.

Sukrėsti V. Sokolovos artimieji teigė, kad nužudytoji mergaitė buvo „tarsi mažas angelas“ ir jų gyvenimus „darė spalvotus ir prasmingus“.

„Mes negalime patikėti, kad tu mus palikai taip anksti. Niekada tavęs nepamiršime, mieloji. Tu išliksi gyva ir amžinai gyvensi mūsų širdyse, sielose ir mintyse. Iki pasimatymo, mūsų mažasis angele“, – sakoma šeimos narių išplatintame pranešime.

Apie V. Sokolovos dingimą pareigūnai pranešimą gavo dar pavasarįį. Maždaug po paros, 7 val. ryte, paauglės kūną parke rado praeivis.

Policijos teigimu, skrodimas parodė, kad keturiolikmetei sužalota galva, mirtinas smūgis suduotas buku daiktu.

Mergaitės nužudymu kaltinamas 16-metis. Antrasis įtariamasis, kuriam yra 17 metų, dar pavasarį buvo paleistas už užstatą, Abu paaugliai gyvena Wolverhamptone ir buvo sulaikyti namuose nepraėjus nė parai nuo nusikaltimo tyrimo pradžios.

„Tai tragiškas incidentas, užjaučiame Viktorijos artimuosius ir draugus. Puikiai suprantame, kad daug žmonių nerimauja, tačiau galiu nuraminti, kad skyrėme visą komandą detektyvų, kurie atlieka tyrimą“, – sakė Wolverhamptono vyresnysis inspektorius Harvis Khatkaras.

2018 12 07 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt