šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Žingsnis po žingsnio jūsų nekilnojamojo turto link
tiesa.com

Nekilnojamojo turto įsigijimo procesas Didžiojoje Britanijoje stipriai skiriasi nuo to, prie ko mes esame pratę gimtinėje. Pirkimo įforminimas gali trukti apie tris mėnesius. Per šį laiką ir pardavėjas, ir pirkėjas gali pakeisti savo nuomonę dėl kainos arba pirkinio, o kitos pusės sandėrio įforminimui išleistus pinigus niekas negrąžins. Dažnai nekilnojamojo turto pirkimą Didžiojoje Britanijoje lydi stresas, laiko ir pinigų sąnaudos, kurios ne visada lemia norimą rezultatą.

Norint įvertinti savo galimybes pirkti nekilnojamąjį turtą, lengviausia yra susitikti su nepriklausomu būsto paskolų konsultantu – „mortgage advisor“.

Kartais žmonės klaidingai teigia: „Man nereikalingas „mortgage advisor“, aš pats galiu nueiti į banką ir gauti būsto paskolą“. Tačiau šiai dienai situacija yra tokia, kad, atitinkamai galiojantiems įstatymams, jūs negalite gauti būsto paskolos (mortgage) nedalyvaujant „mortgage advisor“. Banko specialistas gali pasiūlyti jums tik savo banko finansinius produktus, o nepriklausomas konsultantas, toks kaip mūsų kompanija „Your Mortgage Advisor Ltd“, gali pasiūlyti jums daugiau nei 50 skirtingų bankų būsto paskolas. Mes turime priėjimą ne tik prie pagrindinių bankų pasiūlymų, bet ir prie tų, kurie tiesiogiai nedirba su klientais ir į kurių biurus jūs negalite užeiti tiesiog „iš gatvės“.

Kodėl yra naudinga kreiptis į nepriklausomą „mortgage advisor“?

Reikia suprasti, kad Didžiojoje Britanijoje neegzistuoja vienodos būsto paskolų išdavimo taisyklės. Kiekvienas bankas turi savo reikalavimus ir paskolos gavėjams, ir nekilnojamajam turtui, kurį reikia įkeisti, norint gauti būsto paskolą.

Jeigu jūs nesate Didžiosios Britanijos arba ES pilietis, jeigu jūsų depozitas yra padovanotas giminaičių iš užsienio, jeigu jūs esate „self-employed“ su darbo stažu kiek daugiau nei metai, jeigu jūs perkate butą su trumpu „lease“, jei dalį jūsų pajamų sudaro pašalpos ir t. t. – jūsų banko atsakymas gali būti neigiamas. Nereikia nusiminti, yra finansinių įstaigų, kurios specializuojasi „sudėtinguose atvejuose“ ir patyręs „mortgage advisor“ gali padėti jums rasti teisingą sprendimą.

Tuo metu, kai banko „mortgage advisor“ gauna savo atlyginimą iš darbdavio, nepriklausomas „mortgage advisor“ gauna apmokėjimą už savo paslaugas iš kliento po sandėrio užbaigimo, vadinasi, jis bus šalia jūsų viso pirkimo proceso metu ir padarys visa, kas įmanoma, kad jūsų pirkimas įvyktų.

„Mortgage advisor“ pasakys jums, kokią maksimalią sumą jūs galite pasiskolinti iš banko, ir parūpins jums „Decision in Principle“ – preliminarų banko sutikimą duoti būsto paskolą. Toks dokumentas bus būtinas tada, kai jūs turėsite pasiūlymą namo pirkimui. Su tokiu pasiūlymu ir agentūra, ir pardavėjas laikys jus tikrai patikimu pirkėju.

Po to, kai nekilnojamojo turto pardavėjas priims jūsų pasiūlymą, jūsų „mortgage advisor“ pradės „mortgage“ įforminimą.

Mes padedame perkant nekilnojamąjį turtą visuose sandėrio įvykdymo etapuose.

Naudojame šiuolaikines komunikacijos priemones darbui su klientais iš visų Didžiosios Britanijos kampelių. Jūs galite pasikonsultuoti telefonu, skaipu, el. paštu, susitikti mūsų biure Londone arba kitoje, jums patogioje vietoje.

Skambinkite telefonais 01304268934, 07852829016 arba užpildykite formą tinklapyje www.YourMortgageAdvisor.info ir mes pasistengsime jums padėti.

2017 02 23 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt