ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Žiūrėkite į ausis – Ukrainos žvalgyba nurodė, kaip atskirti V. Putiną nuo jo dublerių
Alfa.lt
Twitter
Čia Vladimiras Putinas ar jo dubleris?

Ukrainos karinės žvalgybos vadovas dar kartą priminė teoriją, kad Vladimiras Putinas naudojasi antrininkais, ir kaip įrodymą nurodė jo ausis, kurios bėgant metams keitėsi, rašo Dailymail.co.uk.

69 metų Rusijos prezidento sveikata iki šiol yra rimtų diskusijų tema. Taip pat teigiama, kad artimas bendražygis Nikolajus Patruševas pavaduoja V. Putiną, kai jis gydosi.

Šią savaitę Ukrainos generolas majoras Kyrylo Budanovas viešai pareiškė, kad V. Putino ūgis ir ausys per pastaruosius pasirodymus pasikeitė, rašo „The Sun“.

„Vaizdas, tarkime, ausų, yra kitoks... Ir tai kaip pirštų atspaudai, kiekvieno žmogaus ausų vaizdas yra unikalus. Jis negali būti pakartotas“, – sakė K. Budanovas.

Jis taip pat teigė, kad V. Putino antrininkai „turi skirtingus įpročius, skirtingas manieras, skirtingą eiseną, kartais net skirtingą ūgį, jei įsižiūrėsi atidžiau“.

K. Budanovas anksčiau teigė, kad V. Putino „dubleris“ galėjo būti panaudotas per aukščiausiojo lygio susitikimą Teherane praėjusį mėnesį.

Nors Rusijos lyderis atrodė sutrikęs, kai lipo iš savo prezidentinio lėktuvo Teherane, jis judėjo neįprastai greitai ir buvo žvalesnis nei per ankstesnius viešus pasirodymus.

„Aš tik užsiminsiu, – kalbėjo K. Budanovas. – Prašau pažvelgti į V. Putino išlipimo iš lėktuvo momentą. Ar tai apskritai V. Putinas?“

Rusijos vadovo vizitas į Teheraną, kur jis susitiko su Irano vadovais ir Turkijos prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu, sulaukė viso pasaulio dėmesio. Tai buvo antrasis V. Putino vizitas užsienyje nuo tada, kai jis pradėjo brutalią invaziją į Ukrainą.

Viename vaizdo įraše užfiksuota, kaip R. T. Erdoganas privertė V. Putiną laukti, o Rusijos vadovas atrodė piktas, nes trypčiojo kojomis ir darė keistus veido judesius.

2022 08 05 13:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt