ketvirtadienis, sausio 28 d.
Žmoną kūdikiu tarsi lazda trankęs ir vaikelį taip nužudęs vyras greičiausiai išeis į laisvę
tiesa.com
facebook nuotrauka

Christopher Rees užpuolė savo tuometinę partnerę Samanthą George girto įsiūčio priepuolio metu ir panaudojo jų aštuonių savaičių te sulaukusį sūnų Bradley tarsi lazdą - kūdikio kūneliu, sugriebęs šį už kojų, talžė mamą.

Christopher Rees įsilaužė į Samanthos George namus Merthyr, Pietiniame Velse, ir, girto įsiūčio priepuolio metu užpuolė ją ir tris vaikus.  

Samanthai bandant atsistoti jis griebė poros aštuonių savaičių amžiaus sūnų ir juo trankė motiną. Po to vaikelio galvą trenkė į sieną, lygintuvu užvožė penkiamečiui ir vėl trankė Samanthą.  

Po įvykio jau praėjo dvidešimt metų ir pabaisa žudikas turėtų netrukus išeiti į laisvę.  

Nors įvykis amžiams sutraumavo Samanthą, ji pasakoja atradusi būdą kasdien statyti koją prieš koją, o vakarais iš po pagalvės išsitraukia Bradley priklausiusį megztuką ir jį pabučiuoja prieš eidama miegoti.  

Dabar Samantha vėl bijo dėl savo ir savo artimųjų gyvybių: jos vaikelio tėvas ir žudikas, pasak jos, visad buvo itin nestabilus ir agresyvus, o vos penkios dienos iki incidento, pasibaigusio Bradley mirtimi policija turėjo įrengti ir specialią signalizacijos sistemą.  

Neseniai Christopheris buvo perkeltas į koloniją ir net yra periodiškai išleidžiamas į laisvę.  

Nors jam draudžiama susisiekti su šeima ir net įžengti į jų gyvenvietę, Samantha bijo, kad taip jis sužinos, kur jie gyvena.  

Policijos atstovas teigė, kad pareigūnai supranta, kaip sunku yra aukoms ir jų artimiesiems, kai į laisvę yra paleidžiamas jų gyvenimą suskaldęs individas, tačiau tai - svarbi nusikaltėlio reabilitavimo dalis.    

2019 07 21 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt