šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Žmonės Londone gyvena gyvuliškomis sąlygomis
tiesa.com

Jeigu gyvenimas viename iš brangiausių pasaulio miestų – Londone – kam nors asocijuojasi su spindesiu ir prabanga, tai jie labai klysta. Kartais gyvenimo sąlygos šiame megapolyje primena viduramžius.

Šiaurinėje miesto dalyje, Wembley teritorijoje reido metu užėjus į vieną namą sąlygos tikrintojus šokiravo: žmonės taip gyventi negali.

Kaip teigiama Brento savivaldybės atsakaitoje, skurdaus namo savininkui anksčiau buvo išduota licencija patalpas nuomoti 7 žmonėms, tačiau šis gudravo ir dviejų aukštų pastate apgyvendino septynias šeimas – iš viso 24 žmones, tarp kurių buvo 10 vaikų.

Perpildytuose kambariuose kaupėsi drėgmė, nebuvo šildymo, netrūko šiukšlių, jose knibždėjo tarakonai.

Šeši žmonės (vienas iš jų vaikas) apsistojo kiemelyje esančioje pašiūrėje. Naktimis jie šią pastogę šildydavo elektriniu šildytuvu iki kol neįvyko nelaimė: kilo gaisras. Žmonės jo metu nenukentėjo, tačiau yra išlindo iš maišo.

Pasirodo, nuominijnkai namo savininkui (Tilak Raj Stirna) kiekvieną mėnesį už nuomą sumokėdavo 3700 svarų sterlingų. Šeimininkas neigė, kad jo nuosavybėje gyveno tiek žmonių, tačiau jis teisme pripažintas kaltu ir turės sumokėti 33 tūkst. £ baudą, padengti 6420 £ bylinėjimosi išlaidas bei dar 120 svarų sterlingų sumokėti į specialų fondą, skirta sukčiautojų aukoms.

Namo gyventojams, kurių tapatybė neatskleidžiama, surastas naujas būstas.

Europiečiai JK – kaip kalėjime
 
„Brexit“ gali būti atidėtas

2016 08 19 07:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt