penktadienis, gegužės 29 d.
Žuvo „YouTube“ žvaigždė E. Hartridge: tai pirmas toks autoįvykis Didžiojoje Britanijoje
tiesa.com
Instagram.com
Emily Hartridge

Penktadienį sunkvežimiui susidūrus su elektriniu paspirtuku žuvo „YouTube“ žvaigždė Emily Hartridge. Tai pirmoji e. paspirtuko avarija Didžiojoje Britanijoje, per kurią žuvo žmogus.

Moters instagramo paskyroje buvo paviešintas oficialus pranešimas apie tragišką įvykį:

„Sveiki visi. Tai yra siaubingas dalykas, kurį reikia pranešti per instagramą, tačiau mes žinome, kad dauguma iš Jūsų šiandien tikėjotės pamatyti Emily, ir tai yra vienintelis būdas, kuriuo būtų galima susisiekti su visais. Emily vakar pateko į eismo įvykį ir mirė. Visi ją mylėjome ir niekada jos nepamiršime. Ji paveikė begalę žmonių, sunku įsivaizduoti, kaip teks būti be jos. Ji buvo labai ypatinga asmenybė“, – skelbiama įraše.

[IN=https://www.instagram.com/p/Bz2exS2nQdM/?utm_source=ig_embed]

Dienraštis „The Guardian“ nustatė, jog tai tikrai buvo minėta E. Hartridge, ir pranešė, kad tai pirmoji tokia avarija Didžiojoje Britanijoje. Dar nebuvo nė vienos avarijos, į kurią būtų patekęs e. paspirtukas.

„YouTube“ moteris pradėjo naudotis prieš septynerius metus ir išgarsėjo kaip nuomonės formuotoja (influencerė). E. Hartridge sulaukdavo įspūdingo skaičiaus vaizdo įrašų peržiūrų. Moteris išgarsėjo dėl kas savaitę skelbtų vaizdo įrašų pavadinimu „10 Reasons Why…“, kuriuose E. Hartridge palietė daug įvairių temų: santykiai, gyvenimas, meilė ir kt.

[IN=https://www.instagram.com/p/BzpWcFfnZ-Y/]

2019 07 15 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt