ketvirtadienis, balandžio 22 d.
A. Fauci atsiprašo už pareiškimą, kad JK skubėjo tvirtinti vakciną
BNS
SCANPIX

Vyriausiasis JAV užkrečiamųjų ligų specialistas Anthony Fauci (Entonis Faučis) atsiprašė už komentarą, kad Jungtinės Karalystės pareigūnai skubėjo tvirtinti vakciną nuo COVID-19, ir sakė „labai pasitikintis“ šios šalies priežiūros institucijomis.

JAV Nacionalinio alergijos ir užkrečiamųjų ligų instituto (NIAID) direktorius A. Fauci sukėlė triukšmą ankstesniu interviu, kuriame sakė, kad JK vaistų reguliavimo institucija veikė „ne taip atidžiai“ kaip JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA).

Vėlai ketvirtadienį A. Fauci teigė tiesiog norėjęs pasakyti, kad JAV pareigūnai dirba kitaip nei jų kolegos britai, bet jo komentaras buvo netinkamai suformuluotas.

Britų transliuotojui BBC A. Fauci sakė: „Tikrai labai pasitikiu ir JK moksline bendruomene, ir priežiūros bendruomene... Visi, kurie mane pažįsta ir žino mano tiesiogine prasme dešimtmečių požiūrį, supranta, kad taip ir yra.”

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 04 13:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt