ketvirtadienis, liepos 7 d.
A. Širinskienė palieka valstiečių partiją ir frakciją Seime
Alfa.lt
BNS
Fotobankas
Agnė Širinskienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narė, parlamentarė Agnė Širinskienė pirmadienį pranešė paliekanti valstiečių partiją ir frakciją Seime.

„Priėmiau tikriausiai sunkiausią gyvenime sprendimą. Sprendimą, kuris, deja, brendo ne vienus metus. Palieku LVŽS frakciją ir partiją. Suprantu, kad tai visus nustebins, šokiruos, kels daug klausimų ir spėliojimų, o norintiems pakenkti LVŽS sukels daug džiaugsmo ir galimybę įkąsti“, – komentare feisbuke teigė parlamentarė.

„Pastaroji aplinkybė ir buvo tai, kas labai ilgą laiką sulaikydavo nuo tokio žingsnio bei ragino bandyti susigyventi ir viską vertinti dar ir dar kartą“, – pridūrė ji.

A. Širinskienė atskleidė tris priežastis, kurios ją pastūmėjo pokyčiams. Pirmoji priežastis – LVŽS frakcijos nedarbas: „11 ar 12 frakcijos darbo grupių, įkurtų šios kadencijos pradžioje. Viena darbo grupė trims valstiečiams „ant galvos“. Realiai dirbo tik viena, ir dabar ta pati praktiškai visa Skvernelio frakcijoje.“

Antroji priežastis – prastas šešėlinės Vyriausybės darbas. „Kadangi teko kuruoti šešėlinės Vyriausybės posėdžių darbotvarkių sudarymą, mano elektroninis paštas puikiai atsimena, kiek ir kokių iniciatyvų bei kuris kolega šešėlinis ministras turėjo ir siuntė. Paprašyti atsiųsti pasiūlymus kitam posėdžiui, šešėliniai ministrai jų arba iš viso neatsiųsdavo, arba buvo atsiunčiamas vienas (turime juk Verygą), geriausiu – du ar daugiausia trys. Priminsiu, kad šešėlinių ministrų – visi 14“, – feisbuke rašė politikė.

Trečioji priežastis – partijos narių pavydas: „Žinau tą jausmą, kai po tavo interviu apsimetant, jog tavęs nemato, demonstratyviai ir pretenzijų kupinu balsu partijos pirmininko klausiama: kodėl ją kvietė į laidą? Kodėl TA Agnė VĖL? Ir žinau, kokia isterija buvo ir yra šiuo klausiamu keliama pastaruosius ketverius metus, kai kalbama už mano akių. Kaip problemos sprendimo išeitį girdėjau ir pasiūlymą kitą kartą duoti blogesnį interviu, nes prieš tai buvęs „geras“ sukėlė kolegų pavydą.“

Demokratijų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Domas Griškevičius feisbuke paatviravo, kad Seimo narė neprisijungs prie S. Skvernelio komandos, mato ją dirbančią regionų frakcijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 12 06 14:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt