šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Ambasada atsako: kokių dokumentų reikia kūdikio kelionei į Lietuvą?
tiesa.com

- Aš laukiuosi vaikelio, tad noriu informacijos apie vaiko įregistravimą per ambasadą: kada ir kokius dokumentus pristatyti, kokia kaina ir per kiek laiko viskas sutvarkoma, kad jau galėtume laisvai keliauti į Lietuvą ir atgal.

Atsakymas:

- Planuojamai kelionei į Lietuvą ir atgal į Jungtinę Karalystę vaikas privalo turėti LR pasą, nes gimimo liudijimas nėra asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas.

Visa informacija apie LR paso išdavimo per ambasadą tvarką ir tam reikalingus dokumentus, taip pat ir Jungtinėje Karalystėje gimusiam vaikui, skelbiama ambasados interneto svetainėje https://uk.mfa.lt/uk/lt/pasas.

Vienkartinei kelionei į Lietuvą ambasada vaikui gali išduoti asmens grįžimo pažymėjimą, tačiau tam, kad iš Lietuvos vaikas galėtų keliauti į Jungtinę Karalystę, nuvykus į Lietuvą Jums reikės kreiptis dėl vaiko gimimo apskaitymo ir LR paso išdavimo vaikui. Papildoma informacija apie asmens grįžimo pažymėjimo, taip pat ir Jungtinėje Karalystėje gimusiam vaikui, išdavimo tvarką ir tam reikalingus dokumentus skelbiama ambasados interneto svetainėje https://uk.mfa.lt/uk/lt/asmens-grizimo-pazymejimas-vienkartinei-kelionei-i-lietuva.

2014 05 07 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt