šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Ambasada atsako: kur kreiptis dingus žmogui?
tiesa.com

Mano sūnėnas Vytautas Segžda, gimęs 1965-11-26, išvyko į Londoną 1997 m. Paskutinį kartą buvo parvažiavęs į Lietuvą 2009 m. gruodžio mėn. ir 2010 m. sausio pradžioje išvyko į Londoną. Iki 2010 m. vasaros palaikėme ryšius telefoniniais pokalbiais. Po to mėginome ieškoti per jo buvusius draugus, bet jie sake, kad apie jį nieko nežino, o vėliau jie į telefoninius skambučius nebeatsiliepdavo.

 Buvusių jo draugų žinojome tik vardus, jis kalbėdavosi su jais telefonu būdamas Lietuvoje. Nuolatinės gyvenamosios vietos Londone neturėjo. Kreipėmės į Marijampolės policijos Jurbarko poskyrį, gavome atsakymą, kad laukti žinios, kada Londone jį suras policija. Lietuvos ambasada Londone parašė, kad rinkėjų sąrašuose nesančių asmenų ir neturinčių Londone nuolatinės gyvenamosios vietos neieško. Kaip dar galime ieškoti dingusio žmogaus?

Atsakymas:

Apgailestaujame, tačiau ambasada šiuo klausimu padėti negali, nes asmenų paiešką vykdo tik policija. Be to, net jei žinotume ieškomojo duomenis, juos teikti kitiems asmenims (giminaičiams ir pan.) galėtume tik turėdami ieškomojo leidimą tai padaryti.

2014 04 17 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt