šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Ambasada atsako: pamestas vairuotojo pažymėjimas Anglijoje
tiesa.com

Pamečiau vairuotojo pažymėjimą, norėčiau jį užblokuoti ir išsiimti naują. Ką man reikėtų daryti? Ar būtinai reikia važiuoti į ambasadą, o gal būtų galimybė susitvarkyti paštu?

Į ambasadą važiuoti tikrai nereikia. Kaip ir nurodyta ambasados interneto svetainėje https://uk.mfa.lt/index.php?1312964653, prarasti ar baigę galioti Lietuvos Respublikos vairuotojo pažymėjimai per ambasadą nekeičiami. Prašome susipažinti su mūsų interneto svetainėje https://uk.mfa.lt skelbiama informacija apie tai, kaip galite Lietuvos vairuotojo pažymėjimą pakeisti į Jungtinės Karalystės vairuotojo pažymėjimą.

2. Norėjau paklausti, ar būtų galima dukrytės pavardę pakeisti iš „Kazlauskaitė“ į „Kazlauskas“? Taip pat ir mano pavardę iš „Kazlauskienė“ į „Kazlauskas“? Norėčiau, kad visų šeimos narių būtų tokia pat pavardė.

Tikrai dažnai užduodamas klausimas. Informuojame, kad vyriškosios giminės formos pavardės suteikimas moteriai prieštarauja lietuvių kalbos dėsniams, kartu ir lietuvių moterų pavardžių sudarymo principams, todėl yra neteisėtas ir negalimas.

Daugiau aktualių straipsnių>>>

2013 06 01 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt