antradienis, spalio 27 d.
Anglijos Blakpulo kurorte kilęs gaisras sunaikino atrakcioną
BNS

Anglijos šiaurės vakariniame Blakpulo pajūrio kurorte naktį į penktadienį kilęs gaisras, kuris buvo greitai suvaldytas, sunaikino atrakcioną prieš 152 metus pastatytame pirse.

Lankašyro priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba informavo, kad apie 3 val. vietos (5 val. Lietuvos) laiku gavus pranešimą apie gaisrą Centriniame pirse, suvaldyti liepsnų atvyko 10 ugniagesių automobilių. Be minėto atrakciono, buvo sunaikinta nemaža dalis į dirbtuvę panašaus pastato eksterjero.

Panašu, kad per incidentą niekas nenukentėjo.

Sureagavusiai ugniagesių brigadai vadovavęs Markas Winderis (Markas Vinderis) radijo BBC Lankašyro redakcijai, sakė, kad darbo sąlygos buvo palankios.

Pasak jo, tuo metu buvo atoslūgis, o vėjas buvo nesmarkus, „todėl taip pat sugebėjome grumtis su gaisru iš žemiau esančio paplūdimio“.

Šiuo metu vyksta tyrimas, o keletas ugniagesių brigadų budi įvykio vietoje, kad galėtų sureaguoti į potencialius naujus įsiliepsnojimus.

Blakpulas labai priklauso nuo turizmo, todėl gaisras sudavė itin skaudų smūgį šiam kurortui, praėjus vos kelioms savaitėms po suvaržymų, įvestų sektoriui dėl koronaviruso pandemijos, sušvelninimo.

Mieste vieni pagrindinių turistų traukos objektų yra trys pirsai ir ten siūlomos pramogos, atrakcionai, šou bei suvenyrai. Centrinis pirsas buvo atidarytas 1868 metais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 07 17 18:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt