pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Anglijos čempionu tapo rekordą pasiekęs „Liverpool“
Alfa.lt

„Manchester City“ pralaimėjimas Londono „Chelsea“ futbolininkams leido klubui „Liverpool“ pirmą kartą nuo 1989-1990 m. triumfuoti Anglijos futbolo čempionate.

Ketvirtadienį per 31 turo rungtynes „Manchester City“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Chelsea“ ekipai. Nugalėtojams įvarčius mušė Cristianas Pulisičius (36 min.) ir Willianas (78 iš 11 m). Svečių gretose pasižymėjo Kevinas De Bruyne‘as (55). 77 minutę iš aikštės buvo pašalintas Mančesterio komandos žaidėjas Fernandinho.

„Liverpool“ ekipa turi surinkusi 86 taškus, o antroje vietoje žengianti „Machester City“ komanda – 63. Trečiąją vietą užima „Leicester City“ (55), ketvirtą – „Chelsea“ (54). Tokiu būdu, iki čempionato pabaigos likus 7 turams, „Liverpool“ tapo nebepavejamas. Taip Liverpulio ekipa pasiekė šalies čempionato rekordą. Ankstesnis priklausė „Manchester United“ (2000-2001) ir „Manchester City“ (2017-2018) ekipoms, kurios čempionėmis tapo likus sužaisti penkis turus.

Anglijos čempionate „Liverpool“ triumfavo dvyliktą kartą. Daugiausia šalies pirmenybių nugalėtojo titulų turi „Manchester United“ – 20.

„Liverpool“ ekipos vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas pareiškė, jog komandos pergalė Anglijos čempionate po 30 metų yra nerealus pasiekimas.

„Tai neįtikėtinas rezultatas mano žaidėjams. Man yra didelis džiaugsmas juos treniruoti. Nelaukiau čempiono titulo 30 metų, aš čia dirbu ketverius su puse metų, tačiau šis laimėjimas yra didžiulis ypač atsvižvelgiant į tai, jog buvo trijų mėnesių pertrauka ir niekas nežinojo, ar galėsime toliau tęsti čempionatą“, - J. Kloppo žodžius cituoja „Sky Sports“.

2020 06 26 11:30