penktadienis, rugpjūčio 12 d.
Ar etiška dovanoti dovanų kuponą odontologijos paslaugoms?

Dar prieš keletą metų Didžiojoje Britanijoje atliktoje apklausoje respondentai teigė, jog jie per Kalėdas tikisi gauti daugiau kaip 500 milijonų svarų grynaisiais pinigais ar dovanų kuponais, o beveik 20 procentų visų apklaustųjų manė, jog po Kalėdų eglute jų lauks būtent dovanų čekis. Kiekvienas tikisi, jog Kalėdinė dovana bus ne tik įdomi, bet ir naudinga.

 Dovanų kuponai gali būti skirti atskiriems produktams ar paslaugoms įsigyti. Jau keletą metų labai populiaru dovanoti kuponus SPA procedūroms, prabangiai vakarienei ar kita. Klausimas, jei padovanosime kuponą odontologijos paslaugoms, ar žmogus neįsižeis? Juk odontologijos paslaugos -  daugeliui mūsų yra labai jautri ir “intymi” sritis. 

-       Ar etiška dovanoti kuponą odontologijos paslaugoms, klausiame Panevėžyje įsikūrusios Aukštaitijos implantologijos klinikos (www.aik.ltvyr. gydytojos-periodontologės Aistės Navikienės?

-       Dovanų kuponai labai populiarus būdas parodyti savo rūpestį artimajam. Kasmet toks dovanų teikimas vis labiau populiarėja, ypatingai suaugę vaikai dovanoja dantų gydymo, implantavimo ir protezavimo paslaugas savo tėvams. Tėvai ar seneliai būna nuoširdžiai dėkingi už dovaną, kuri labai pagerina kramtymo funkciją ir gyvenimo kokybę.

-       O draugams, ar galima dovanoti?

-       Jei tai - artimas draugas ir tikrai žinote, kad jam reikalingos odontologo paslaugos, tada - taip. Turėjome ne vieną atvejį, kai pacientė, pasidariusi “all-on-4” (https://www.aik.lt/odontologija/all-on-4-implantacijos-metodika) procedūrą, dovanojo konsultaciją savo draugei, kuri bijo odontologų ir net palydėjo. 

-       Dažnas užsienyje gyvenantis žmogus dėl susiklosčiusios ekstremalios situacijos pasaulyje negalės grįžti namo švenčių proga, ar dovanų kuponą galima įsigyti internetu?

-       Taip, dovanų kuponą lengvai įsigysite internetu - atlikus mokėjimą, dovanų kuponas sugeneruojamas ir PDF formatu atsiunčiamas į pirkimo metu nurodytą el. paštą.

-       Kokias paslaugas žmogus, gavęs kuponą, galės atlikti Jūsų klinikoje?

-       Mūsų klnikoje pacientas ras visas odontologijos paslaugas: dantų higieną, balinimą, dantų estetinį plombavimą ar protezavimą, dantų implantaciją ir kt. Taip pat grožio procedūras.

-       O kokios grožio procedūros pas Jus atliekamos?

-       Labai dažnai vyrai savo antrosioms pusėms perka dovanų kuponus Kobido masažui, plaukų ar veido atjauninimo procedūroms (https://www.aik.lt/grozio-paslaugos) arba tiesiog konsultacijai. Dukros mamoms perka kuponus plastikos chirurgės Ligitos Vilimienės konsultacijoms ir procedūroms.

-       Ką palinkėsite pacientams švenčių proga? 

-       Skirkime daugiau dėmesio ir šilumos vienas kitam, daugiau empatijos, paskambinkime dažniau artimiesiems, jei negalime susitikti gyvai. Ir, aišku, būkime sveiki ir kuo dažniau šypsokimės, nes net per kaukes matosi, kai akys šypsosi.

Ačiū už pokalbį.

2020 12 07 11:48
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt