trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Artėjant interviu su Oprah transliacijai, M. Markle įsitikinusi, kad Bakingamo rūmai organizuoja „apskaičiuotą kampaniją“ prieš ją
Alfa.lt

Bakingamo rūmai trečiadienį paneigė Meghan Markle pretenzijas, kad jie organizuoja „apskaičiuotą kampaniją“ prieš ją po to, kai buvo teigiama, kad ji priekabiavo ir „išvarė“ du personalo darbuotojus, skelbia Dailymail.

Sasekso hercogienė teigė, kad Bakingamo rūmai pasinaudojo „The Times“, kad „parduotų visiškai melagingą pasakojimą, pagrįstą klaidinančia ir žalinga klaidinga informacija“ apie M. Markle elgesį su darbuotojais, likus vos keletui dienų iki interviu su Oprah Winfrey paviešinimo.

Jos advokatai teigė, kad buvusią aktorę „nuliūdino šis naujausias išpuolis prieš ją, ypač kaip asmenį, kuris pats buvo patyčių objektas ir yra labai pasiryžusi palaikyti tuos, kurie patyrė skausmą ir traumą“.

Bakingamo rūmai atsisakė situaciją pakomentuoti, tačiau karališkajai šeimai artimas šaltinis teigė MailOnline, kad buvęs rūmų personalas pateikė skundus ir tai nebuvo paliepta rūmų ar karališkosios šeimos narių, kurie šiuo metu rūpinasi princo Philipo sveikata ligoninėje.

Pirštas buvo nukreiptas į Meghan, kai Kensingtono rūmų personalo vyresnysis narys prieš Sasekso hercogienę pateikė skundą dėl patyčių prieš jai ir princui Harry atsisakius karališkųjų pareigų.

„The Times“ pranešė, kad jį 2018 m. spalio mėn. pateikė Jasonas Knaufas, dirbęs Harry ir Meghan ryšių sekretoriumi. Teigiama, kad jis pateikė skundą po įtarimo, kad kunigaikštienė „išvarė du asmeninius padėjėjus iš namų ir kenkė trečiojo personalo nario pasitikėjimui“.

Laikraštis sako, kad J. Knaufas, dabar vadovaujantis Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės labdaros fondui, tarytum taip pasielgė, kad Bakingamo rūmai suprastų būtinybę apsaugoti darbuotojus, kurie tvirtino, kad patiria nepakeliamą Meghan spaudimą. Be to, jame teigiama, kad Haris „prašė“, kad jis nevykdytų įtarimų.

Poros advokatai laikraščiui sakė, kad prieš šį savaitgalio interviu su Oprah Winfrey „Bakingamo rūmai naudojo visiškai klaidingą pasakojimą“.

Primename, kad M. Markle ir princo Harry išskirtinis interviu su žinoma laidų vedėja O. Winfrey pasirodys kovo 8 d. Neva tai „nervina“ Bakingamo rūmus.

Sasekso kunigaikštienė teigė, kad palikti karališkąją šeimą buvo „be galo sunku“. Oprah tvirtino, kad pora pasakė „šokiruojančių dalykų“ naujame interviu, kuris, kaip tikima, nuvils karalienę, princą Charlesą ir princą Williamą.

Oprah interviu anonse pažadėjo žiūrovams, kad interviu bus „šokiruojančių“ pareiškimų ir „jokia tema nėra ribojama“. 

2021 03 04 07:38
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt