trečiadienis, liepos 6 d.
Astrologai M. Markle prognozuoja ateinančius metus: susitaikys su karališkąja šeima?
Alfa.lt
Scanpix
Princas Harry, Meghan Markle

Kol Meghan Markle švenčia 40-ąjį gimtadienį, du astrologai jau išpranašavo Sasekso hercogienei ateinančius metus, skelbia Dailymail.

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti astrologė Francesca Oddie sakė, kad Meghan leis laiką, galvodama, kokia motina nori būti, galbūt net aprašys savo patirtį auginant dukrelę Lilibet.

Ekstrasensas Nicolas Aujula, kuris teigia išpranašavęs COVID-19 pandemiją, sakė, jog Sasekso hercogienė gali susitaikyti su princu Williamu ir Kate dar šiais metais. Tačiau vyras teigė, kad Meghan santykiai su princu Charlesu visada bus prasti.

„Gimusi po Liūto ženklu, Meghan yra geraširdė, pasitikinti savimi. Ji moka padaryti, kad kas nors įvyktų, ir niekada nepriims „ne“ kaip atsakymo.

Ji turi išmokti, kaip sulėtėti, kai jau yra 40-ies, ir suprasti, kad neturi visada sėdėti vairuotojo vietoje. Ji veda, o ne seka. Tai padaro ją gera mama ir kitų globėja, jos širdis šilta ir ji nori pasaulyje padaryti pokyčių“, – pasakojo ekstrasensas.

„Gili vidinė transformacija, kuria grindžiama visa jos asmenybė, vyko pastaruosius dvejus metus, ir, nors daugelis žmonių mano, kad Meghan yra dramatiška, manyčiau, kad ji jautėsi labai neramiai.

Pokyčiai, kurių ji patyrė, yra susiję ir su dukros gimimu. Dažnai girdžiu, kaip klientai kalba apie tai, kaip keičiasi jų požiūris, kai jie žiūri į savo vaiką. Jie mato savo vaikystę šviežiomis akimis.

Šiais metais Meghan laukia dar daugiau sukrėtimų, pokyčių, posūkių, tačiau manau, kad Meghan profesiniai gebėjimai kaip moters ir motinos atneš jai pajamų“, – pasakojo astrologė F. Oddie.

2021 08 06 08:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt