šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Ataskaita: „Brexit” pradėjo daryti žalą šalies ekonomikai
tiesa.com

Nepriklausomos agentūros atliktas tyrimas atskleidė, kad nepaisant politikų neigimo, „Brexit” jau pradėjo daryti žalą Jungtinės Karalystės (JK) ekonomikai.

Organizacijos „Centre of London” atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad šalies pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES) jau padarė žalos sostinės ekonomikai – Londone pastebimai sulėtėjo naujų darbo vietų kūrimas.

Pasak organizacijos, dėl įsibėgėjančio „Brexit” proceso, vis mažiau europiečių atvyksta į Londoną dirbti, dėl šios prižasties mažėja verslo įmonių pasitikėjimo laipsnis, o tai įtakoja sostinėje prasidėjusį būsto kainų kritimą.

Pasirodo, registracija gauti nacionalinį draudimo numerį (angl. Narional Insurance, NI) sostinėje per pastaruosius metus sumažėjo net 15 proc. Šis skaičius tiesiogiai susijęs su mažesne darbuotojų imigraciją į JK.

To pasekoje, naujų darbo vietų augimas sulėtėjo pirmą kartą nuo 2015 m.

Būsto kainų augimas buvo mažesnis nei 3 proc. pirmuosius tris šių metų mėnesius. Tai yra žemiausias lygis Londone nuo 2012 m.

Ataskaitos teigimu, Londone pasiektas istorinis nedarbingumo lygis. Pasak ekspertų, 5,5 proc. londoniečių šiuo metų ieško arba neturi darbo.

2017 07 18 09:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt