trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Atidėjus „Brexit” teks susmulkinti ir perlydyti progines 50p monetas - atsisako atskleisti nuostolius
tiesa.com
HM Treasury

„Brexit” atidėjus jau gėdingu pranintą trečiąjį kartą, JK iždas atsisako patvirtinti, kiek tokių proginių 50 pensų monetų jau buvo išleista ir kiek kainavo jas nukaldinti.

Tūkstančiai 50 pensų monetų, turėjusių patekti į apyvartą spalio 31 dieną, kai Didžioji Britanija būtų išstojusi iš Europos Sąjungos, bus sunaikinti.

Karališkoji monetų kalykla šio žingsnio turės imtis dėl vakar priimto nutarimo vėl atidėti Didžiosios Britanijos išstojimą iš Europos Sąjungos trims mėnesiams.

Šis posūkis įvyko po to, kai JK iždas pasigyrė išleisiąs bent tris milijonus monetų su spalio 31 dienai paminėti skirtu dizainu.

Monetų gamyba buvo nutraukta vos prieš kelias dienas, kai ėmė grėsti eilinis „Brexit” atidėjimas, o valstybės iždas bei karališkoji monetų gamykla atsisako paskelbti, kiek tokių monetų jau buvo pagaminta ir kiek visa tai kainavo mokesčių mokėtojams - tikėtina, kad labai labai daug.

Vadovai teigia, kad ši informacija - paprasčiausiai konfidenciali, tačiau kiek anksčiau patys skelbė, kad tokių monetų bus pagaminta 3 000 000.

Libdemų atstovas „Brexit” klausimais Tom Brake sakė, kad šis pinigų iššvaistymas puikiai atspindi viso „Brexit” esmę.

2019 10 29 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt