penktadienis, rugpjūčio 12 d.
Atšaukti ir visi skrydžiai iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę
BNS

Lietuvos Vyriausybei nuo pirmadienio laikinai sustabdžius visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės (JK) į Lietuvą, oro bendrovės taip pat atšaukė ir skrydžius iš Lietuvos į JK.

„Visi šiandienos skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Jungtinę Karalyste jau atšaukti“, – BNS sakė Lietuvos oro uostų atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas.

Vyriausybės sprendimu skrydžiai iš Lietuvos į JK nedraudžiami, tačiau T. Vasiliauskas sako, kad nėra lėktuvų, kurie atskristų iš JK į Vilnių ar Kauną, todėl skrydžiai iš Lietuvos taip pat nevyks.

„Teoriškai draudimas riboja skrydžius tik iš JK į Lietuvą, tačiau realiai, logistiškai, kadangi draudžiama atvykti, tai oro bendrovės nesiunčia savo lėktuvo tiesiog iš kažkur į Lietuvą. Nors jie nedraudžiami, jie neįvyks“, – sakė T. Vasiliauskas.

Pasak jo, vien šią savaitę į Lietuvą iš JK galėjo atvykti 7 tūkst. žmonių, o išvykti – 3 tūkst.

Vien pirmadienį iš Vilniaus turėjo vykti šeši skrydžiai į UK, o iš Kauno – du.

Iki Naujųjų metų tarp Lietuvos ir JK turėjo įvykti iš viso 101 skrydis. Šiomis kryptimis skraidina bendrovės „Ryainair“, „Wizzair“, LOT ir „Air Baltic“.

Vyriausybė nuo pirmadienio ankstaus ryto iki Naujųjų metų sustabdė visus keleivinius skrydžius iš JK, šioje šalyje plintant naujai koronaviruso atmainai.

Sekmadienio vakarą skubiai sušauktame ministrų kabineto posėdyje nutarta stabdyti skrydžius nuo gruodžio 21 d. 4 val. ryto iki gruodžio 31 d. 24 val. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 21 11:48
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt