pirmadienis, spalio 25 d.
Atvykstantys į Prancūziją iš Britanijos privalės izoliuotis, saugantis COVID-19
BNS

Žmonės, atvykstantys į Prancūziją iš Jungtinės Karalystės, privalės izoliuotis, siekiant išvengti pandeminio koronaviruso, ypač jo indiškosios atmainos plitimo, trečiadienį pranešė vyriausybės atstovas Gabrielis Attalis (Gabrielis Atalis).

Po savaitinio vyriausybės posėdžio G. Attalis žurnalistams sakė, kad išsamesnių detalių apie naująją tvarką bus paskelbta ateinančiomis valandomis.

Atstovas priminė, kad Vokietija jau anksčiau įvedė papildomų suvaržymų iš Britanijos atvykstantiems asmenims, tad „Prancūzija imsis panašių  priemonių“.

Reikalavimas izoliuotis šiuo metu galioja asmenims, atvykstantiems į Prancūziją iš Brazilijos, Indijos, Argentinos, Čilės, Pietų Afrikos, Kolombijos, Urugvajaus, Kosta Rikos, Bahreino, Turkijos, Bangladešo, Šri Lankos, Pakistano, Nepalo, Jungtinių Arabų Emyratų ir Kataro.

Naujas koronaviruso variantas, pirmąsyk nustatytas Indijoje, dabar yra oficialiai aptiktas 53 teritorijose, rodo anksčiau trečiadienį paskelbta Pasaulio sveikatos organizacijos ataskaita.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 05 26 18:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt