antradienis, liepos 5 d.
Baimės apsemtos akys: R. Abramovičius futbolo klubą „Chelsea“ perdavė labdaringai organizacijai
Alfa.lt
Scanpix
Romanas Abramovičius

Rusijos milijardierius, oligarchas Romanas Abramovičius pabūgo sankcijų, kurios Rusijos elitui gresia dėl Ukrainoje pradėto karo.

Vienas žinomiausių Rusijos oligarchų, kelis dešimtmečius valdęs Londono „Chelsea“, perleido šio klubo valdymą to paties futbolo klubo labdaringai organizacijai.

Kaip praneša Britanijos portalas dailymail.co.uk, apie rusų oligarcho sprendimą perduoti klubo valdymą paskelbta paaiškėjus, kad sankcijos gali labai skaudžiai atsiliepti pačiam R. Abramovičiui – Britanijos lyderio Boriso Johnsono aplinkoje jau penktadienį kalbėta, kad iš rusų milijardieriaus turėtų būti konfiskuotas aukščiausiose lygose žaidžiantis Londono „Chelsea“.

Apie klubo perdavimą paskelbta futbolo klubo interneto svetainėje. Cituojamas ir pats R. Abramovičius, kuris, kaip nurodoma, klubo veikloje aktyviai dalyvavo kelis pastaruosius dešimtmečius ir visuomet stengėsi veikti taip, kaip klubui būtų geriausia.

Nors apie R. Abramovičiui gresiančias sankcijas kalbama jau kelias paras, kartu baiminamasi, jog tokios sankcijos gali sužlugdyti ir patį futbolo klubą; oligarchas yra investavęs į Londono „Chelsea“ maždaug 1,5 milijardo svarų ir gali pareikalauti grąžinti šią paskolą, jei pajaus, kad Britanijos valdžia veikia prieš jo interesus.

2022 02 26 21:23
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt