sekmadienis, rugsėjo 20 d.
BBC po „Brexit“ svarsto įkurti biurą Briuselyje arba Amsterdame
tiesa.com
Flickr.com

Britų visuomeninis transliuotojas BBC svarsto galimybę po „Brexit“ atidaryti savo didelį Europos biurą Briuselyje arba Amsterdame, ketvirtadienį naujienų agentūrą AFP informavo vienas belgų pareigūnas.

BBC šios informacijos kol kas nekomentuoja.

„Atsižvelgdamas į „Brexit“, BBC planuoja atidaryti didelę būstinę žemyne“, – žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus patvirtino vienas šaltinis iš Belgijos vyriausybės.

„Premjeras vakar susitiko su BBC vadybininkais Davose, kad įkalbėtų juos (įsikurti) Belgijoje. Žinome, kad esame galutiniame sąraše. Yra dar du (miestai), įskaitant Amsterdamą“, – nurodė pareigūnas.

Belgų premjeras Charles'is Michelis dalyvauja Šveicarijoje vykstančiame Davoso ekonomikos forume, kur kasmet susirenka verslo, politikos ir žiniasklaidos elitas iš viso pasaulio.

„Esame daugiakalbė šalis, turime kelių tarptautinių institucijų, tokių kaip ES ir NATO, (būstines) bei esame netoli Londono – trys valandos (kelio traukiniu) „Eurostar“, – pridūrė jis.

BBC jau turi savo redakciją Briuselyje, iš kur žurnalistai praneša apie įvykius Belgijoje ir Europoje.

Tačiau po „Brexit“ korporacijai, finansuojamai iš britų televizijos licencijos mokesčio ir pardavimų užsienyje, gali tekti turėti biurą ES teritorijoje.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 25 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt