šeštadienis, gegužės 30 d.
Borisas Johnsonas gynė homoseksualų karinį draudimą ir Roberto Mugabės homofobinius komentarus

tiesa.com
facebook nuotrauka

Šokiruojantys Boriso Johnsono komentarai leiboristų teigimu įrodo, kad ponas Johnsonas yra „pavojus šaliai“.


Borisas Johnsonas gynė pasipriešinimą gėjams, tarnaujantiems kariuomenėje, smerkė diktatoriaus generolo Pinochet areštą ir lapių medžioklės panaikinimą.


B. Johnsonas teigia, kad policijos pareigūnai po Macphersono pranešimo yra per daug užsiėmę „įstrigimu rasinės neapykantos sąmoningumo programose“ arba „bandymais sugauti pedofilus sistorinėse valstybinėse mokyklose“, kad ištirtų jo dviračio vagystę.

Taip pat „Torių“ lyderis rašė, kad Zimbabvės diktatoriaus Roberto Mugabės teiginyje, kad leiboristų partiją sudaro „gėjų gangsteriai“, yra grūdas tiesos.

B. Johnsonas, kaltinamas išskirtinai rasistiniais pasisakymais, taip pat, ne kartą, teigė, kad jis lygino musulmones su „pašto dėžutėmis“, tik gindamas jų teisę viešai dėvėti veido šydus.

Tačiau 2008 m. jo rašytų darbų rinkinys „Have I Got Views For You“ atskleidžia, kad jis ir anksčiau šaipėsi iš tradicinės islamo pasekėjų aprangos. Viename knygos skyriuje apie BBC žurnalistą rašoma: „Pažvelkite į šiuos pamišėliškus moterų aprėdus, kuriais apsirengė BBC Johnas Simpsonas, kai mėgino įsmukti į Afganistaną - savotiška mėlyna palapinė su pašto dėžutės anga nosiai.

Na, o 2000 m. „Telegraph“ skiltis įrodo, kad ponas Johnsonas beveik du dešimtmečius priešinosi policijos tiriamiems vaikų lytinio prievartavimo atvejams valstybinėse mokyklose.

Straipsnyje, kuris pradedamas skundu dėl jo pavogto dviračio, Johnsonas rašė: „Cinikas pasakytų, kad policijos pareigūnai visi buvo įklimpę į rasinio sąmoningumo skatinimo programas; arba dislokuoti desperatiškai mėginant pagauti pedofilus istorinėse valstybinėse mokyklose; arba tyko pasalose, besitikėdami nubausti kokį neatsargų vairuotoją; arba galbūt ruošiasi tam puikiam momentui, kai jie galės suimti visus, kurie leidžia savo šunims persekioti triušius, jau nekalbant apie tuos, kurie eina į lapių medžioklę.“

2019 12 08 20:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt