ketvirtadienis, liepos 2 d.
„Brexit” chaosas: traukiasi aukščiausi pareigūnai
tiesa.com

„Brexit” sukeltas chaosas Jungtinės Karalystės valdžioje tęsiasi. Atrodo, kad nuslėpti paniką bei susiklosčiusią situaciją vis sunkiau ir šalies vadovei Theresai May.

Dienraščio „Evening Standard” duomenimis, vos po metų darbo, įpusėjus deryboms dėl „Brexit”, iš Pasitraukimo iš ES departamento atsistatydino vienas iš aukščiausių pareigūnų Oliveris Robbinsas.

Taip pat sklando gandai, kad Užsieno reikalų sekretorius bei aršus „Brexit” šalininkas Borisas Johnsonas taip pat grasina atsistatydinti iš pareigų. Tiesa, politikas piktinasi ne dėl pačio proceso, tačiau dėl to, kad šalis linksta „sunkaus Brexit” atsisakymo link.

Pasak laikraščio šaltinių, O. Robbinsas iš svarbaus posto pasitraukė dėl nesutarimų su „Brexit” sekretorumi Davidu Davisu.

Šešėlinio leidoristų „Brexit” sekretoriaus teigimu, tai skyriuje sukėlė dar didesnį chaosą.

„Aukštų pareigūnų pasitraukimas iš pagrindinių pozicijų šiuo svarbiu momentu tik dar labiau atskleidžia Vyriausybės chaotišką požiūrį į „Brexit”. Gilus kabineto nuomonių pasidalijimas bei absoliutus vadovavimo stygius kelia pavojų valstybės interesams”, - teigė seras Keiras Starmeris.

2017 09 18 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt