ketvirtadienis, liepos 7 d.
Britai nori, kad princas Harry ir M. Markle atsisakytų karališkųjų titulų
Alfa.lt
Scanpix
Princas Harry ir Meghan Markle

Daugiau nei 20 tūkst. žmonių pasirašė peticiją, norėdami, kad princas Harry atsisakytų karališkųjų titulų, skelbia Geelongadvertiser.

Karališkosios šeimos ekspertė Lady Colin Campbell sakė, kad pats Harry turėtų kreiptis į karalienę ir prašyti titulus „sustabdyti“. 

Ši idėja kilo po to, kai pora nusprendė atsisakyti karališkųjų pareigų.

„Aš kalbėjau su žmonėmis, daug žmonių mano, kad yra teisinga taip pasielgti.

Tai orus sprendimas visiems susirūpinusiems žmonėms. Nieko nežeminti ir visus apsaugoti. Manau, kad tai teisingas sprendimo būdas“, – sakė L. C. Campbell.

Ji sakė, kad Harry ir Meghan sugebės „parduoti savo prekės ženklą“ ir be titulų.

„Tai geriausias sprendimas, nes tai išlaisvina Harry ir leidžia jam nedaryti žalos monarchijai, britams ir sau pačiam. Jam jų nereikia – jis dabar jiems yra per didelis.

Iš šios perspektyvos tai jį išlaisvina ir jam nereikia karališkojo titulo. Harry nereikia jų, jie yra pančiai, be kurių jis gerai gyventų“, – sakė ekspertė.

„YouTube“ platformoje pasirodžiusiame vaizdo įraše L. C. Campbell sakė, kad pora gali būti „pavojus“ karališkajai šeimai.

„Atsirado dvi pusės. Viena – pora yra pavojus monarchijai, o kita – jie yra tokie žiaurūs, tokie vulgarūs, tokie akivaizdūs, tokie dirbtiniai, kad kiekvieną kartą, kai kalba, gauna daugiau priešų“, – pasakojo ekspertė.

Porą kritikuojantis Piersas Morganas sakė, kad princas Harry ir Meghan Markle turėtų būti atskirti nuo titulų dėl „padarytos didelės žalos“.

Diskutuodamas apie karališkąją porą, garsus vyras sakė, kad yra „hipokritiška“ kaltinti karališkąją šeimą, kol iš titulų uždirba milijonus“.

„Aš manau, kad jie turėtų būti atskirti nuo karališkųjų titulų, nes daro didelę žalą institucijai, kol daugelis šalių tiki jų kaltinimais rasizmu.

Jie tapo didžiausiomis pasaulio aukomis pandemijos įkarštyje. Tai apgailėtina. Harry turi užaugti“, – sakė P. Morganas.

2021 05 31 20:03
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt