ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Britams neapsisprendžiant dėl „Brexit“, ministras L. Kukuraitis susitiks su Londono ir Peterboro lietuviais
tiesa.com
facebook nuotrauka,

Britų parlamentui neapsisprendžiant dėl „Brexit“ įgyvendinimo, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis bei įvairių sričių ekspertai šią savaitę Londone ir Peterbore susitiks su Jungtinėje Karalystėje gyvenančiais ir dirbančiais lietuviais.

Iš viso Jungtinėje Karalystėje nuo penktadienio iki sekmadienio organizuojami trys susitikimai – du Londone ir vienas Peterbore.

Jų metu Lietuvos piliečiams norima suteikti svarbiausią informaciją apie darbą, būstą, išmokas, sveikatos apsaugą ir verslo galimybes Lietuvoje.

Susitikimų laikas ir vieta:

  • Balandžio 5 d. (penktadienį) 18.30 val. Lietuvos ambasadoje (būtina registracija: https://www.eventbrite.com/e/susitikimas-brexito-klausimais-tickets-59309575537) Adresas: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE
  • Balandžio 6 d. (šeštadienį) 10 val. Peterbore, lituanistinėje mokykloje „Gintarėlis“ Adresas: Queen Katharine Academy, Mountsteven Ave, Walton
  • Balandžio 7 d. (sekmadienį) 11 val. Londone, šv. Kazimiero bažnyčioje Adresas: 21 The Oval, London E2 9DT

Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos buvo numatytas kovo 29-ąją, paskui pavėlintas, tačiau dėl didžiulio politinio neapibrėžtumo neįmanoma tvirtai prognozuoti, ar Jungtinė Karalystė paliks Europos Sąjungą su išstojimo sutartimi, ar be jos.

Pastaroji aplinkybė yra svarbi Lietuvos piliečiams, šiuo metu gyvenantiems ir dirbantiems Jungtinėje Karalystėje. Įvairiais skaičiavimais Didžiojoje Britanijoje gali dirbti ir gyventi apie 200 tūkst. Lietuvos piliečių.

Susitikimuose, be Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų, dalyvaus Užimtumo tarnybos, Valstybinės ligonių kasos, „Verslios Lietuvos“ ir „Renkuosi Lietuvą“ ekspertai.

Jų metu galimos individualios konsultacijos.

2019 04 03 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt