šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Britanijoje COVID-19 aukų skaičius perkopė 20 tūkstančių
Alfa.lt

Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos ministerija šeštadienį pranešė, kad mirė dar 813 žmonių, kuriems ligoninėse buvo nustatyta koronavirusinė infekcija COVID-19, ir bendras aukų skaičius išaugo iki 20 319.

Ankstesnę parą mirčių skaičius buvo mažesnis – 684.

Į COVID-19 aukų sąrašą JK neįtraukiami žmonės, mirę slaugos namuose, todėl tikrasis su koronavirusu susijusių mirčių skaičius veikiausiai yra žymiai didesnis.

JK yra penkta valstybė po Italijos, Ispanijos, Prancūzijos ir JAV, kur buvo patvirtinta per 20 000 mirties nuo COVID-19 atvejų. Šiuo atžvilgiu pasaulyje pirmauja Jungtinės Valstijos, kur užregistruota daugiau kaip 50 tūkst. mirčių.

Britų valdžia yra pareiškusi, kad epidemija jau pasiekė piką, mažėja hospitalizuojamų dėl koronaviruso žmonių. Vis dėlto vyriausybė sako, kad švelninti visuotinį karantiną, kuris buvo paskelbtas kovo 23-ąją ir turi galioti bent iki gegužės 7-osios, dar yra pernelyg anksti.

Tuo metu dalis kompanijų planuoja atsidaryti, laikydamosi socialinio atstumo reikalavimų. Kelios automobilių gamintojos žada atnaujinti veiklą gegužę.

2020 04 25 21:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt