sekmadienis, spalio 24 d.
Britanijoje COVID-19 neigėjas ir sąmokslo teorijų šalininkas mirė nuo koronaviruso
Alfa.lt

COVID-19 neigėjas ir sąmokslo teorijų šalininkas atsisakė dėvėti apsauginę kaukę ir mirė praėjus dienai po teigiamo koronaviruso testo rezultato, skelbia Dailymail.

46 metų Gary Matthews prieš teigiamą testo rezultatą sirgo beveik savaitę. Jis mirė kitą rytą, pasak portalo Guardian.

Vyras reguliariai sportavo, tačiau sirgo astma. Jo šeima teigė, kad vyras netikėjo, jog COVID-19 yra realus ir nesilaikė vyriausybės nustatytų karantino reikalavimų, įskaitant ir apsauginės kaukės dėvėjimą bei socialinę distanciją.

Sąmokslo teoretikai tvirtina, kad P. Matthewsas galėjo nusižudyti ir susivienijo teorijos, kad jį „nužudė“ valstybė, praneša „Guardian“. Tačiau autopsija neįvyko.

Britanijoje nuo COVID-19 mirė daugiau nei 100 tūkst. žmonių. Mokslininkai tvirtinana, kad aukas būtų buvę galima sumažinti, jei vyriausybė anksčiau pandemijos metu būtų ėmusi griežtesnių veiksmų.

G. Matthews pusbrolis Tristanas Copelandas sakė, kad prašė jo dėvėti apsauginę kaukę ir laikytis socialinės distancijos.

„Jis ir jo draugai buvo įsitikinę, kad turi nebūti namuose, susitikti su žmonėmis ir įrodyti, kad netiki vyriausybe“, - sakė Tristanas.

2021 01 28 19:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt