antradienis, liepos 5 d.
Britanijoje dėl koronaviruso atmainos gali būti atidėtas karantino priemonių atšaukimas
BNS
Pexels
Londonas

Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos sekretorius Mattas Hancockas sekmadienį pripažino, kad dėl šalyje dominuoti pradedančios pandeminio koronaviruso atmainos Delta gali būti atidėtas vyriausybės planas panaikinti dar galiojančias kovos su virusu priemones.

Likusius suvaržymus vyriausybė planavo atšaukti birželio 21 dieną. Tačiau sveikatos apsaugos sekretorius neatmetė galimybės, kad ir toliau bus taikomos tokios priemonės kaip kaukės viešose vietose ir darbas iš namų, kai tai įmanoma. 

Pasak M. Hancocko, atmaina Delta yra 40 proc. užkrečiamesnė palyginti su kitomis šalyje esančiomis atmainomis.

Optimizmą, kad šalis vakcinavimu gali įveikti pandemiją, pastarosiomis savaitėmis mažino augantis susirūpinimas, kad dėl atmainos Delta užsikrėtimo atvejų vėl daugėja. Bendrai JK jau patvirtinta per 12,4 tūkst. užsikrėtimo šia atmaina atvejų.

Penktadienį šalyje buvo užregistruoti 6 238 nauji COVID-19 atvejai – daugiausiai nuo kovo pabaigos. Šeštadienį naujų paros atvejų skaičius buvo 5 765.

Pareigūnai sekmadienį sakė, kad kitą savaitę pradės siūlyti vakcinas nuo COVID-19 jaunesniems nei 30 metų žmonėms.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 06 18:59
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt