sekmadienis, balandžio 18 d.
Britanijoje patvirtinta antroji vakcina nuo COVID-19
BNS

Jungtinė Karalystė trečiadienį patvirtino antrą vakciną nuo koronavirusinės infekcijos ir tapo pirmąja šalimi, suteikusia leidimą platinti preparatą, kurio logistika yra paprastesnė negu kitų iki šiol sukurtų.

Vyriausybė nurodė, kad Vaistų ir sveikatos produktų priežiūros agentūra (MHRA) suteikė leidimą esant ekstremaliai padėčiai platinti vakciną, sukurtą Oksfordo universiteto ir Britanijoje įsikūrusios farmacijos įmonės „AstraZeneca“.

„AstraZeneca“ generalinis direktorius Pascalis Soriot (Paskalis Sorio) sakė, kad „šiandien yra svarbi diena milijonams žmonių JK, įgysiančių prieigą prie šios naujos vakcinos. Buvo įrodyta, kad ji yra veiksminga, gerai toleruojama, paprastai skiriama ir tiekiama. „AstraZeneca“ ją tiekia negaudama jokio pelno.“

„Norėtume padėkoti mūsų daugeliui kolegų „AstraZeneca“|, Oksfordo universitete, JK vyriausybei ir dešimtims tūkstančių klinikinių bandymų dalyvių“, – pridūrė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 30 10:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt