penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Britanijos lietuviai gedi: našlaičiais liko du mažamečiai lietuviai
tiesa.com

Tragiška lemtis ištiko Anglijos lietuvės Sandros Firstovos šeimą. Prieš du metus aktyvi lietuvių bendruomenės narė bei verslininkė su dviem mažamečiais vaikais neteko šeimos tėvo.

Dabar pasiekė dar liūdnesnė žinia. Nuo netikėtos ligos kompikacijos mirė ir pati dviejų vaikų mama, be tėvų palikdama sūnų Gabrielių ir dukrą Kariną. Šiuo metu Sandros vaikus globoja jaunesnysis brolis.

Kaip anksčiau yra pasakojusi pati „Šeimininkės UK” facebooko grupės įkūrėja, į ligoninę moteris pateko po operacijos pasireiškus retai komplikacijai. Deja, medikai nespėjo laiku diagnozuoti sunkios neurologinės ligos, kuri ir pasiglemžė jaunos moters gyvybę.

Anglijos lietuvės manymu, dėl komplikacijų kalti buvo Jungtinės Karalystės medikai, kurie laiku nereagavo į moters nusiskundimus ir teigė, jog ši viską išsigalvojanti.

29-erių moters gyvybė, palikdama du našlaičius, užgeso birželio 15 d. Moteris namo buvo grįžusi po dviejų ligoninėje praleistų mėnesių. Artimųjų teigimu, Sandrai sustojo širdis, o to pasekoje mirė smegenys.

Moters artimieji prašo pagalbos aukojant vaikams. Justgiving.com puslapyje teigiama, kad mažamečius prižiūrintis dėdė šiuo metu negali dirbti pilnu etatu, nes vaikams reikia jo paramos.

Finansiškai padėti Sandros vaikams bei broliui galite ČIA:

2018 06 18 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt