pirmadienis, kovo 1 d.
Britanijos premjeras izoliuojasi dėl kontaktų su užsikrėtusiuoju COVID-19
Alfa.lt

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas izoliuojasi dėl kontaktų su asmeniu, kuriam testu buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19, sekmadienį pranešė pareigūnai.

„Jis ir toliau dirbs Dauningo gatvėje, taip pat vadovaus vyriausybės atsakui į koronaviruso pandemiją“, – nurodoma premjero kanceliarijos išplatintame pareiškime.

B. Johnsonas „jaučiasi gerai, jam nesireiškia jokių COVID-19 simptomų“, priduriama pareiškime.

Premjeras ketvirtadienį maždaug pusvalandį posėdžiavo su nedidele įstatymų leidėjų grupe. Vienam iš susitikimo dalyvių vėliau pasireiškė infekcijos simptomai ir buvo testu patvirtinta COVID-19.

Vyriausybės vadovas gavo Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos (NHS) „Test and Trace“ sistemos pranešimą, kad jam reikėtų izoliuotis dėl tokių veiksnių kaip ilga susitikimo trukmė.

Pareigūnai pranešė aptarsiantys su parlamento administracija, kaip ministras pirmininkas galėtų dalyvauti teisėkūros veikloje nuotoliniu būdu. Jis planuoja „ir toliau bendrauti su šalimi šiuo izoliavimosi laikotarpiu“, pridūrė valdininkai.

Pareiškime nepatikslinama, kokiam laikui B. Johnsonas planuoja izoliuotis, tačiau JK sveikatos apsaugos institucijos nurodo, kad visi asmenis, gavę atitinkamą „Test and Trace“ pranešimą turėtų karantinuotis 14 dienų.

B. Johnsonas balandį buvo užsikrėtęs koronavirusu ir trumpai buvo gydomas reanimacijoje.

2020 11 16 09:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt